Skocz do zawartości


kinga

kinga

Rejestracja: 05 Apr 2018
Poza forum Ostatnio: 24 Oct 2019 08:26
-----

W temacie: Namiot Magazynowy

24 October 2019 - 08:26

Co sądzicie o ofercie Schoellerallibert? Właśnie na ich stronie wwww https://www.schoelle...nki-magazynowe/ znalazłam wielofunkcyjne pojemniki do przechowywania. Idealne na magazyn - zarówno ten większy, jak i komercyjny. Czy ktoś z was korzystal już z ich oferty? Chętnie poznam waszą opinię na ten temat.


W temacie: Posiadanie Magazynu

24 October 2019 - 08:23

Posiadanie magazynu to ogromna odpowiedzialność. Sama prowadzę niewielki magazyn i wiem o ile rzeczy trzeba zadbać. Na pewno niezwykle ważną kwestią jest jego wyposażenie i przechowywanie produktów. Na przykład teraz planuję zakup tych pojemników sztaplowanych https://www.schoelle...ble-containers/ z przegródkami, idealne jako organizery.


W temacie: Własny Magazyn

24 October 2019 - 08:09

Szeroki wybór palet znajdziecie też u producenta https://www.schoellerallibert.com/pl/ Oferuje nie tylko palety, ale także opakowania czy kontenery. Wszystkie te produkty są najwyższej jakości, z zachowaniem odpowiednich standardów. Zobaczcie sobie sami, myślę że ta oferta w szczególności przypadnie wam do gustu.

W temacie: Jaki Odkurzacz Do Domu?

28 April 2019 - 14:03

Wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Jednak ja uważam, że najlepszą opcją są tutaj odkurzacze wodne. Sama mam taki w domu i nie wymieniłabym go na żadne inny. Świetnie radzi sobie z kurzem i w końcu nie mam problemów z alergią. Zerknijcie sobie na ofertę https://www.rainbowodkurzacze.pl/ , bo ich produkty są najwyższej jakości. Co ważne, cena nie jest wygórowana. Na pewno odkurzacze tego typu sprostają waszym oczekiwaniom.


W temacie: Kredyt Gotówkowy - Gdzie Wybrać ?

27 March 2019 - 20:33

Na waszym miejscu sprawdziłabym również ofertę od Aasa. Grunt to porównać ze sobą kilka ofert, poczytać opinie klientów i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję. Według mnie, ta oferta od Aasa jest najbardziej korzystna, a warunki umowy są bardzo korzystne.