Skocz do zawartości


Boho

Boho

Rejestracja: 26 Mar 2018
Poza forum Ostatnio: 02 Apr 2020 14:02
-----

W temacie: Reklamowe Gadzety

02 April 2020 - 14:03

Zapewne masz już zrobiony projekt graficzny ?
Sklep z usługami graficznymi https://www.grafikomat.pl oferuje swoim klientom projekt bannerów na stronę internetową,różnych opakowań,gazetek, ale też parasoli gastronomicznych,parawanów reklamowych,ulotek i plakatów,
Mają spore doświadczenie,indywidualne podejście do każdego klienta i mnóstwo ciekawych pomysłów,dzięki którym wasza reklama będzie oryginalna i nowoczesna.


W temacie: Promocja Strony

31 March 2020 - 19:12

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie https://retio.pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.


W temacie: Reklama

31 March 2020 - 12:49

Jeśli chodzi o reklamę tradycyjną korzystam z usług drukarni internetowej Diamond Druk: http://diamond-druk.pl/ ,a w sprawie wizerunku w internecie z tej agencji interaktywnej. Gdybym jednak musiał ocenić, który rodzaj reklamy jest skuteczniejszy to śmiało mogę powiedzieć, że reklama w internecie. Szczególnie pozycja w googlach kiedy posiadamy sklep internetowy lub oferujemy jakieś konkretne usługi.


W temacie: Księgarnie W Internecie

25 March 2020 - 19:53

Wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł chociaż zastanów się co może fajnie zainteresować tą druga osobę. Ja niedawno dostałam od mojej koleżanki ciekawą książkę "Ikony ewolucji. Nauka czy mit" J. Wellsa, jaką En Arche wydało i szczerze powiedziawszy to był bardzo udany prezent. Nie sądziłam, że tak wciągną mnie tematy darwinizmu ale to mnie wkreciło

W temacie: Soczewki Kontakowe

18 March 2020 - 19:33

W tych trudnych dla wszystkich czasach bardzo wazne jest to by zaopatrzyć też też w odpowiedni zapas soczewek by póżniej nie musieć latać po galerii lub szukać nie wiadomo gdzie gdy sklepy zostaną zamknięte. Możemy za to tutaj https://www.twojesoczewki.com/857-w-zestawie-taniej zamówić odpowiedni zapas soczewek .