Skocz do zawartości


malwa

malwa

Rejestracja: 02 Mar 2018
Poza forum Ostatnio: 03 Nov 2018 19:40
-----

W temacie: Hotele Biznesowe

03 November 2018 - 11:59

Na terenie województwa lubelskiego (w Jastkowie) jest świetny, czterogwiazdkowy hotel który ma ofertę na wynajem powierzchni konferencyjno - bankietowej: http://www.inbetween-hotel.pl/ . Mają 5 sal, o łącznej powierzchni 1350 mkw, które pomieszczą nawet 600 gości jednocześnie. Chyba można też zamówić u nich wyżywienie, bo dysponują własną restauracją + klubem hotelowym, lobby barem, nawet strefą SPA. Takich miejsc bardzo brakuje na mapie biznesowej kraju, więc miejcie koniecznie pd ręką kontakt do nich.


W temacie: Catering

03 November 2018 - 11:47

Ja z kolei mam ofertę cateringu od hotelu http://www.inbetween...i-bary/catering . Proponują ofertę dla biznesu, do domu i okolicznościową np. na wesela, chrzciny etc. Menu przygotowuje ich Szef Kuchni więc jest wykwintnie, smacznie, świeżo i elegancko podane. Ja zamawiałam i byłam mega zadowolona! 


W temacie: Szybki Obiad

28 October 2018 - 18:28

Szybciutko to zrobisz makaron np. tagliatelle arrighi z sosem bolognese i mozarellą. To ostatnio moja ulubniona potrawa, a kilka minut wystarczy i gotowe :) Generalne na błyskawiczne obiady ppolecam makarony. Nie ma nic łatwiejszego i bardziej sycącego. 


W temacie: Pedagogika - Warto Iść?

28 October 2018 - 17:39

Pedagogika to świetny kierunek! A jeszcze po niej możesz wybrac studia podyplomowe. Wiem, że doskonałą ofertę ma Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych i tu masz ich stronę http://pcud.edu.pl/ . Przejrzyj ofertę studiów, a na pewno coś wybierzesz dla siebie. Warto inwestować w takie dobrej jakości zajęcia. Polecam. 


W temacie: Wiejski Stół Na Wesele?

22 October 2018 - 14:32

Ja bardzo lubię wesela w klimacie staropolskim i wiejski stół to podstawa ;) bylam w sierpniu na weselu niedaleko Nowego Sącza, w domu weselnym Acapulco i tam też zadbano o domowe jedzenie, wiejski stół, a ojciec Pana Mlodego serwował domowe nalewki :) klimat był super!