Skocz do zawartości


malwa

malwa

Rejestracja: 02 Mar 2018
Poza forum Ostatnio: 01 Nov 2019 18:48
-----

W temacie: Gdzie Na Wakacje

01 November 2019 - 18:52

Ja na własną rękę podróżuję głównie po Europie. Jakbym miała się zdecydować na dalszą wyprawę np. do Azji, to pewnie wolałabym skorzystać z pomocy profesjonalnego biura podróży. Wycieczki do Azji organizuje biuro podróży http://ctpoland.com.pl/ . Wejdźcie sobie na ich stronę, a tam jest podany aktualny harmonogram na 2019 rok. Wybór krajów jest duży - od Tajlandii, po Singapur, Wietnam, Kambodżę, Indie i wiele innych!


W temacie: Wczasy

01 November 2019 - 18:51

Ja sobie wykupiłam wycieczkę z mężem od biura CT Poland - http://ctpoland.com.pl/ Skorzystaliśmy z tego biura, bo ma świetne opinie, a i wszystko planuje od A do Z - noclegi, wyżywienie, przeloty, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie etc.


W temacie: Pomysł Na Wakacje

01 November 2019 - 18:49

Z biurem podróży CT Poland: http://ctpoland.com.pl/ ruszycie w dzikie, egzotyczne zakątki Azji! Na stronie jest pełne harmonogram podróży na 2019, a biuro wszystko zapewnia - ubezpieczenie, przeloty, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów do obiektów wymienionych w programie, opiekę polskiego pilota. Koniecznie sprawdźcie!


W temacie: Gdzie W Podróż

01 November 2019 - 18:49

Azja albo inne kierunki azjatyckie to moje marzenie! Bardzo bym je chciała w tym roku zrealizować ale nie na własną rękę, a z dobrym biurem podróży. Przyszła mi na myśl opcja skorzystania z biura podróży http://ctpoland.com.pl/ . Znajomi polecali, a na stronie jest rozpisany pełen harmonogram kierunków podróży - od Wietnamu, po Chiny, Indie, Singapur, Kambodżę etc. Może ktoś się skusi również, bo opinie mają świetne.


W temacie: Hotele Biznesowe

03 November 2018 - 11:59

Na terenie województwa lubelskiego (w Jastkowie) jest świetny, czterogwiazdkowy hotel który ma ofertę na wynajem powierzchni konferencyjno - bankietowej: http://www.inbetween-hotel.pl/ . Mają 5 sal, o łącznej powierzchni 1350 mkw, które pomieszczą nawet 600 gości jednocześnie. Chyba można też zamówić u nich wyżywienie, bo dysponują własną restauracją + klubem hotelowym, lobby barem, nawet strefą SPA. Takich miejsc bardzo brakuje na mapie biznesowej kraju, więc miejcie koniecznie pd ręką kontakt do nich.