Skocz do zawartości


Inatka93

Inatka93

Rejestracja: 05 Oct 2017
Poza forum Ostatnio: 30 Mar 2020 15:37
-----

Nawóz

25 March 2020 - 08:36

Od dłuższego czasu zastanawiam się, jak mam w tym roku nawozić moje plony i wydaje mi się, że nadal nawóz organiczny jest bardzo dobrym wyborem. Jest naturalny, w żaden sposób nie szkodzi środowisku, a do tego wspomaga plony i ich rozwój . Ziemia jest z nimi użyźniona i rodzi lepsze roślinki. O tym właśnie myślę. 


Ośrodek Forest

10 March 2020 - 17:24

Witajcie, czy znacie może Ośrodek terapii Forest mieszczący się w kujawsko-pomorskim? Mam bliską osobę, której na pewno to miejsce by się spodobało, a która jest naprawdę uzależniona. Alkohol to już w nią wrósł dosłownie. Nie wiem tylko jak podejść do tłumaczenia, że leczenie jest dla niej, nie dla naszego widzimisię. Macie jakieś pomysły? 


Dzieła Popularnonaukowe

20 February 2020 - 14:32

Witajcie, co powiecie na to, żeby zagłębić się w świat popularnonaukowy? Mam na myśli książki pokroju "Ikony ewolucji. Nauka czy mit" J. Wellsa, jaką En Arche wydało . Słyszeliście o inteligentnym projekcie oraz o tym, że wcale nie musimy pochodzić od małpy, jak to Wskazuje nasz wielki Karol Darwin? Warto o tym poczytać i być może zmienić światopogląd. 


Udrożnienie Rur

18 February 2020 - 16:13

Witajcie, mamy z mężem mały problem. Zatkały nam się rury w jednej z łazienek. Nie możemy się doczekać hydraulika, dlatego myślimy, żeby samodzielnie coś zrobić, ale nie wiemy co . W sieci piszą, że specjalne środki pomogą, ale jakie, to już nie. Możecie nam podpowiedzieć coś? Albo wskażcie, które z tych https://www.ceneolok...h-melt/25556063 warto dziś kupić? 


Księgowa W Kadrach

13 January 2020 - 17:05

Witajcie, jestem na skraju załamania. Właśnie była księgowa mnie podliczyła, mam tyle podatku do zapłaty, że nie wiem. Skąd to się wzięło ona nie umie mi wyjaśnić, a podobno co roku odpowiednio rozliczała podatki. Oszaleję z tą kobietą. Muszę poprosić inną księgową o sprawdzenie i prowadzenie ksiąg dalej. Czy tę https://inpensa.pl/u...adrowo-placowe/ warto wybrać?