Skocz do zawartości


Inatka93

Inatka93

Rejestracja: 05 Oct 2017
Poza forum Ostatnio: 30 Mar 2020 15:37
-----

W temacie: Ogrzewanie Gazem

30 March 2020 - 15:39

Mamy ogrzewanie gazowe w bloku i na małym metrażu, bo niewiele ponad 20 metrów dobrze wychodzimy, ale raczej bym w domu miała zwykły piec na eko groszek. Nie na węgiel, nie na drzewo, ale właśnie eko groszek. I może nawet bym zamontowała zasobniki wody ciepłej , żeby aby na pewno mieć ciepłą wodę do codziennego użytkowania. Wtedy nie trzeba by było codziennie przepalać, na na przykład co 2 dni. 


W temacie: Edu Infinity. Praca, Umowa Na Lata.

28 March 2020 - 10:29

Wybacz, ale kiedy ja widzę takie oferty, to po prostu jestem załamana. Połowa tego to zwykłe naciąganie, a nie rzetelna oferta predysponująca do godziwego zarobku. Niestety, dlatego ja w ogóle na coś takiego nie patrzę. Wydaje mi się, że jak ktoś chce zarobić, to firmom pokroju inserv https://www.inserv.com.pl/ powinniśmy zaufać i jechać za granicę, a nie w takie niepewne biznesy się bawić. 


W temacie: Ubezpieczenie Od Utraty Dochodu

26 March 2020 - 15:13

A no widzisz, wiem, że [kredyty mieszkaniowe Wrocław https://kredytywrocl...teczne-wroclaw/  są często takimi ubezpieczeniami obarczone i musimy za to płacić, ale jeśli chodzi o samodzielne ubezpieczenie, to chyba nie pomogę. Chociaż niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe wspierają klientów i cenniki albo na stronach, albo przez telefon udostępniają. Sprawdź koniecznie. 


W temacie: Budowa Domu

23 March 2020 - 12:00

U każdego budującego w pewnym momencie przychodzi czas na wybranie okien i drzwi. To etap każdej budowy i może zostać wcześniej, bądź później wykonany, ale na pewno przed wykonywaniem prac wykończeniowych. I tutaj moje pytanie. Cz ta firma http://okna.wroc.pl/ naprawdę zna się na stolarce okiennej? 


W temacie: Portal Z Ogłoszeniami

18 March 2020 - 08:01

Dziś mamy tyle portali z ogłodszeniami....