Skocz do zawartości


FrankieeFran

FrankieeFran

Rejestracja: 05 Oct 2017
Poza forum Ostatnio: 15 Jul 2019 10:03
-----

W temacie: Maszyny

15 July 2019 - 09:31

Jeżeli działacie w branży produkcyjnej, szczególnie takiej na szeroką skalę, to także wiele innych maszyn może wam się przydać przy prowadzeniu firmy,. Myślę, że tu oferta od https://www.tamtrongroup.com/pl/ na wagi osiowe, wagi dynamiczne na pewno się przyda. W tym miejscu będziecie mogli liczyć na przeróżne, dokładne wagi, które będą w stanie zważyć nawet pojazdy w ruchu.


W temacie: Jak Rozkrecić Biznes

11 July 2019 - 10:22

A może otworzyć się na nowe rynki? Co myślicie na ten temat? Według mnie będzie to bardzo dobrym pomysłem powiększenie zysków. Zobaczcie sobie tu usługi od http://astonpartner.pl W tym miejscu możecie liczyć na transport międzynarodowy dedykowany dla firm.


W temacie: W Jaki Sposób Promować Strone W Sieci

11 July 2019 - 09:54

Jak dla mnie to najlepszą metodą jest po prostu pozycjonowanie stron cennik Pewnie wielu z was mających własne firmy stawia na tego typu działania. Do tego warto mieć sprawdzoną firmę, pozycjonowanie na własną rękę jest nie dość że trudne to bardzo czasochłonne.


W temacie: Studia, Praca, Rodzina?

11 July 2019 - 07:00

Wszystko da się jakoś pogodzić, uczelnie dają nam bardzo dużo możliwości na naukę, więc dla chcącego nic trudnego;) Ja na całe szczęście nie muszę mierzyć się z taką sytuacją i spokojnie wybieram się na studia dzienne. Znalazłam już interesujący mnie kierunek https://wsaib.pl/kan...stwo-wewnetrzne studia bezpieczeństwo to będzie najlepsza droga do tego by spróbować swoich sił w policji.


W temacie: Wycinka Drzew

10 July 2019 - 16:34

Najlepiej podpytać się w urzędzie co do tego czy możecie i kiedy wycinać drzewa na swojej posesji. Na niektóre będzie pewnie potrzebne pozwolenie. Przy takich pracach nieraz będzie potrzebny odpowiedni sprzęt. Zainteresujcie się tu dlatego rusztowaniami, podestami do prac na wysokościach od firmy https://www.dramix.pl/ Można tu także wynająć tu taki sprzęt.