Skocz do zawartości


petrus2

petrus2

Rejestracja: 13 Sep 2017
Poza forum Ostatnio: 20 Feb 2019 06:37
-----

W temacie: Hurtownia Z Okularami

20 February 2019 - 03:10

Nie znam żadnej hurtowni z okularami, ale mogę Wam polecić świetny sklep internetowy, w którym nie tak dawno kupiłem okulary Ray Ban w przystępnej cenie. Tym sklepem jest sklep twojesoczewki, którego ofertę tych okularów znajdziecie pod tym linkiem 

https://www.twojesoc...ekcyjne-ray-ban

 


W temacie: Drukarnie Internetowe

11 February 2019 - 10:29

Ja Wam polece Prograf, których stronę znajdziecie pod tym adresem www https://www.prograf24.pl/ . Drukarnia znajduje się w Poznaniu więc szczególnie polecam osobą z tego miasta zapoznac się z ich ofertą. która moim zdaniem jest bardzo imponująca. Nie zamawiałam u nich wszystkiego rodzaju wydruków, ale po ulotkach i plakatach stwierdzam, że są świetni. 


W temacie: Soczewki Kontaktowe

28 January 2019 - 03:47

Soczewki soczewkami... Powiedzcie mi, czy wiecie jak zakladac soczewki w sposób poprawny, który nie podrażni Waszych oczu i nie uszkodzi soczewek? Pytam bo nie tak dawno dowiedziałem się, że wiele osób ma z tym problem i nie do końca wie jak powinni to robić. Jak jest z Wami? Wiecie?


W temacie: Okulary Czy Soczewki?

28 January 2019 - 03:45

Ja tak prawdę mówiąc soczewki nosze od tak dawna, że w zasadzie teraz nie wyobrażam sobie noszenia okularów na co dzień. Soczewki zwiększają o wiele komfort życia, nie musimy się martwić o to, czy spadną nam okulary podczas aktywności fizycznej, możemy swobodnie ćwiczyć. Jednak bardzo ważne jest to, zebyśmy wybrali dla siebie odpowiednie soczewki. Ja mam soczewki dailies total 1 a Wy jakie macie?


W temacie: Jak Pracować W Zespole

21 February 2018 - 13:03

Ja zawsze, jak szukałem pracy,to starałem się docierać do takich firm, które nie ograniczają się do tego, aby zrobić swoje i koniec. Dla mnie w dzisiejszych czasach firma powinna dbać o pracownika, o jego samopoczucie. Bez dobrej atmosfery daleko się nie zajedzie i piszę to nie jako pracownik, ale osoba, która od dwóch lat prowadzi działalność gospodarczą. Od niedawna zamawiam dla swojej załogi kotlety sojowe - https://ebakalland.p...we/kotlety.html , zdrowe,pożywne danie, bez żadnych tam niepotrzebnych konserwantów.