Skocz do zawartości


antonimka

antonimka

Rejestracja: 09 Sep 2017
Poza forum Ostatnio: 06 Mar 2018 14:54
-----

W temacie: Zwiększenie Sprzedaży W E-Sklepie - Jak?

06 March 2018 - 14:59

Ja również przymierzam się do założenia sklepu internetowego. Oprócz formalności od początku staram się edukować i oglądać takie filmy jak https://www.youtube....h?v=P6a8nfHVdeE. Uważam, że porady i ułatwienia takie jak moduły cross-sellingu na stronie sklepu są teraz bardzo popularne i faktycznie się sprawdzają powiększając tym samym przychody ze sprzedaży. Prosta obsługa konta może ułatwić klientom dotarcie do procesu zakupowego, a z listy życzeń sama z chęcią korzystam, dlatego wiem, jakie to może być przydatne. :) Moim zdaniem warto edukować się od samego początku i korzystać z wiedzy doświadczonych w temacie osób. 


W temacie: Co Kupić Na Prezent Na Urodziny Dla Mamy?

05 March 2018 - 12:51

Ja uwielbiam spędzać czas ze swoją mamą i myślę, że najlepszym prezentem byłoby oderwanie się na chwilę od codziennych obowiązków. Pobyt w hotelu lub wykwintna kolacja w http://www.soray.pl/restauracja-wieliczka-krakow może być naprawdę udanym prezentem. Dodatkowo restauracja położona jest w takim miejscu, że Wieliczka jest obowiązkowym punktem do odwiedzenia! My same z mamą czasem się gdzieś wybieramy i są to najlepsze chwile, jakie mogę jej podarować. :) 


W temacie: Drukarnia

24 February 2018 - 13:57

Ja sama chcę wydrukować plakaty reklamowe i znalazłam w sieci firmę https://web-to-print.pl/plakaty/ , która drukuje plakaty xxl. Na tym mi właśnie zależało. :) Mam dosyć kiepską lokalizację firmy i myślę, że takie plakaty mogłyby pomóc, a jednocześnie nie chciałabym na to wydawać fortuny. Szukam miejsca gdzie można wydrukować plakaty tanio. Uważam, że plakaty to bardzo dobra forma reklamy, szczególnie jeśli chodzi o wydarzenia w firmie takie jak spotkania edukacyjne, promocje i rabaty oraz świeże informacje dotyczące zmian w firmie. Jednocześnie zastanawiam się też nad ulotkami. :)


W temacie: Materialy Na Dach

23 February 2018 - 06:38

Ja przy zakładaniu dachu i remoncie najbardziej namęczyłam się psychicznie. :) Teraz już nie mamy problemu, dach jest kilkuletni i w ramach potrzeby mąż go odśnieża i odświeża. :) Zastanawiam się również nad usługami firmy http://www.grupabiotop.pl/, żeby trochę odciążyć męża raz na jakiś czas. Konserwacja dachu jest dosyć trudnym tematem i trzeba naprawdę przy tym uważać. Lepiej chyba powierzyć takie prace specjalistom.


W temacie: Wyszukiwanie Nieruchomości

23 February 2018 - 06:31

Ja również czasami przeglądam oferty mieszkań na takich stronach jak https://homebroker.pl/ i uważam, że to całkiem wygodna opcja. Obecnie wykupujemy z mężem mieszkania pod wynajem i jesteśmy zainteresowani  konkretnymi nieruchomościami, konkretnie mieszkania kilkuosobowe dla studentów. Dzięki tej stronie możemy zawęzić kryteria wyszukiwania i określić na czym nam dokładnie zależy. :)