Skocz do zawartości


Bika

Bika

Rejestracja: 30 Jun 2017
Poza forum Ostatnio: 06 Feb 2020 10:54
-----

Język Chiński

27 December 2019 - 13:50

Witajcie,

czy są tutaj jakieś osoby uczące się języka chińskiego? I jak wrażenia? Czy ten język jest naprawdę taki trudny, jaki się wydaje? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-li...chinski/wroclaw, że na przykład Centrum Edukacji Profi Lingua oferuje profesjonalne kursy języka chińskiego. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać? 


Skup Aut

22 December 2019 - 14:22

Witajcie,

co sądzicie o sprzedaży samochodów w tak zwanych skupach samochodowych? Widziałam, że na przykład auto skup Lipno http://autodave.pl/skup-aut-lipno/oferuje szybką i fachową wycenę oraz gototówkę jeszcze tego samego dnia do ręki :) Brzmi atrakcyjnie, prawda? 


Praca Za Granicą - Poradnik

28 November 2019 - 17:07

Wiele osób chciałoby wyjechać do pracy za granicę, ale ma mnóstwo pytań i obaw z tym związanych. A niepotrzebnie! Jeśli Wy również należycie do tej grupy, polecam poczytać sobie artykuły na stronie https://pl.europa.jobs/porady/. Znajdziecie tam mnóstwo porad związanych z taką właśnie pracą poza granicami naszego kraju i dowiecie się, jak się do takiego wyjazdu przygotować ;) 


Najładniejszy Język

27 November 2019 - 23:26

Witajcie,

jaki jest Waszym zdaniem najładniejszy język? Mi od zawsze podobał się język włoski ;) Widziałam ostatnio nawet na stronie https://www.profi-li...wloski/warszawa, że Centrum Edukacji Profi Lingua organizuje nawet specjalne kursy takiego języka w Warszawie. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać? Czy ktoś z Was miał styczność z językiem włoskim?


Systemy Od Primesoft

02 November 2019 - 12:13

Witam serdecznie,

czy ktoś z Was korzysta może w firmie z nowoczesnych, innowacyjnych systemów informatycznych od firmy Primesoft?Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Oferowane przez nich systemy wydają się naprawdę fajne ;) Mieliście już z nimi do czynienia? Rzeczywiście usprawniły Wam one pracę?