Skocz do zawartości


Bika

Bika

Rejestracja: 30 Jun 2017
Poza forum Ostatnio: dziś, 09:42
-----

Język Niemiecki

30 March 2020 - 07:43

Witajcie,

podoba się Wam język niemiecki? Czy są tutaj jakieś osoby, które się go uczą? Ja planuję zapisać się na kurs językowy, o którym mowa na stronie internetowej https://www.profi-li...ykowe/niemiecki. Jak sądzicie, warto? Czy takie kursy są opłacalne?


Co Na Książki

29 March 2020 - 17:54

Witajcie,

chciałam Was zapytać, gdzie trzymacie w domu książki. Bardziej podobają Wam się półki, czy może specjalne regały na książki, takie jak na stronie internetowej https://sklepabcmebl...galy-na-ksiazki? Jak sądzicie, co lepiej kupić do mieszkania?


Język Chiński

27 December 2019 - 13:50

Witajcie,

czy są tutaj jakieś osoby uczące się języka chińskiego? I jak wrażenia? Czy ten język jest naprawdę taki trudny, jaki się wydaje? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-li...chinski/wroclaw, że na przykład Centrum Edukacji Profi Lingua oferuje profesjonalne kursy języka chińskiego. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać? 


Skup Aut

22 December 2019 - 14:22

Witajcie,

co sądzicie o sprzedaży samochodów w tak zwanych skupach samochodowych? Widziałam, że na przykład auto skup Lipno http://autodave.pl/skup-aut-lipno/oferuje szybką i fachową wycenę oraz gototówkę jeszcze tego samego dnia do ręki :) Brzmi atrakcyjnie, prawda? 


Praca Za Granicą - Poradnik

28 November 2019 - 17:07

Wiele osób chciałoby wyjechać do pracy za granicę, ale ma mnóstwo pytań i obaw z tym związanych. A niepotrzebnie! Jeśli Wy również należycie do tej grupy, polecam poczytać sobie artykuły na stronie https://pl.europa.jobs/porady/. Znajdziecie tam mnóstwo porad związanych z taką właśnie pracą poza granicami naszego kraju i dowiecie się, jak się do takiego wyjazdu przygotować ;)