Skocz do zawartości


Bika

Bika

Rejestracja: 30 Jun 2017
Poza forum Ostatnio: 06 Oct 2019 10:39
-----

Erp Czy Sap/hana

03 September 2019 - 09:37

Witam serdecznie,

pewnie wielu z Was korzysta w firmie z systemu ERP. A czy wiecie, że pojawił się jego godny następca - system SAP/HANA oferowany przez firmę Hicron? Na stronie http://www.portalmed...stepca-erp.html możecie sobie poczytać, czy te systemy się od siebie różnią i dlaczego warto zdecydować się na to drugie rozwiązanie. 


Elementy Wyprawki

02 September 2019 - 10:22

Witam serdecznie,

jestem właśnie w trakcie kompletowania wyprawki dla mojego maluszka. Mam już prawie wszystko kupione, teraz szukam jakiś dodatkowych rzeczy. Na stronie https://4kidspoint.p...y-i-kosmetyczki trafiłam na bardzo fajne kosmetyczki dziecięce. Jak sądzicie, czy coś takiego może się przydać? 


Szafka Pod Telewizor

28 August 2019 - 13:32

Witam serdecznie,

czy macie w Waszych salonach szafki pod telewizor, czy jest on raczej zawieszony na ścianie? Ja widziałam ostatnio bardzo fajne szafki rtv na stronie https://meblowy24.pl/stoliki-rtv.html i zastanawiam się, która będzie najlepsza do mojego salonu urządzonego w stylu skandynawskim... jak sądzicie? Na którą Wy byście się zdecydowali?


Płytki Nie Tylko Do Kuchni?

14 August 2019 - 21:01

Witam serdecznie,

czy Waszym zdaniem płytki nadają się tylko do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka? Jeśli do tej pory tak uważaliście, to polecam zajrzeć na stronę https://www.plytkice...i-drewnopodobne. Znajdziecie tam świetnej jakości płytki drewnopodobne, które będą prezentowały się tak samo dobrze, jak drewniany parkiet ;) A na pewno będą łatwiejsze w konserwacji i utrzymaniu w czystości ;)


Co Na Parking?

01 July 2019 - 10:08

Witam serdecznie,

właśnie przymierzam się do budowy parkingu przed moją firmą i zastanawiam się, co mi będzie do tego potrzebne. Macie jakieś pomysły? Póki co zaopatrzyłam się na stronie https://www.maes.com...parkingowe-76mm w profesjonalne słupki parkingowe. O czym jeszcze powinnam pomyśleć? Czy macie jakieś doświadczenia z budową takich parkingów?