Skocz do zawartości


Bika

Bika

Rejestracja: 30 Jun 2017
Poza forum Ostatnio: 06 Feb 2020 10:54
-----

W temacie: Sklep Z Odzieżą Damską?

06 February 2020 - 10:18

Jeśli chodzi o bluzki damskie, to ja na przykład widziałam ostatnio bardzo ładne w sklepie internetowym https://mewa24.pl/392-bluzki-damskie. Ceny tam nie wydają mi się wcale wysokie, więc sądzę, że warto się tam rozejrzeć ;) Polecam :) 


W temacie: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

04 February 2020 - 14:04

Jeśli chodzi o kwestie związane z HR i zatrudnianiem pracowników do firmy, to znacznym ułatwieniem może okazać się jakiś dobry system rekrutacyjny. na przykład hrlink ats. Ma on zadanie usprawnić i przyspieszyć cały proces rekrutacji ;) Na pewno się Wam to spodoba ;) 


W temacie: Wędkowanie

30 January 2020 - 10:17

Jeśli jesteście miłośnikami wędkowania, to chciałam Wam polecić bardzo fajny internetowy sklep wędkarski https://sklepwedkarski.pl. Znajdziecie tam między innymi profesjonalne wędki, wędziska, kołowrotki, sieci, a nawet stroje wędkarskie. Na pewno uda Wam się tam zrobić udane zakupy, polecam ;) 


W temacie: Budowa Domu

27 January 2020 - 09:49

Jeśli chodzi o ogrodzenia, to moim zdaniem najlepsze są ogrodzenia betonowe, na przykład takie, jakie oferuje firma http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/. Działa ona na terenie takich miejscowości jak na przykład Suwałki cz też Ełk, więc jeśli jesteście z tych okolic, to polecam się rozejrzeć ;) 


W temacie: Chore Serce

26 January 2020 - 14:49

Moim zdaniem najlepiej byłoby się wybrać jak najszybciej do jakiegoś kardiologa. Bardzo dobry specjalista przyjmuje na przykład w Centrum Medycznym Danea w Bielsku Białej. Jeśli mieszkasz w tych okolicach, to warto się tam umówić na wizytę. Możesz to zrobić telefoniczne, a czekać na pewno nie będziesz musiała długo.