Skocz do zawartości


Bika

Bika

Rejestracja: 30 Jun 2017
Poza forum Ostatnio: 14 Nov 2019 17:26
-----

W temacie: Promocja Firmy

14 November 2019 - 17:30

Moim zdaniem świetnie zawsze sprawdza się reklama zewnętrzna, czyli wszelkiego rodzaju billboardy, plakaty itp. Wyklejaniem takich reklam we Wrocławiu zajmuje się na przykład firma https://superdrukowa...lejanie-wroclaw. Serdecznie polecam ;) 


W temacie: Jaka Skuteczna Reklama

14 November 2019 - 17:28

Moim zdaniem bardzo skutecznym sposobem na reklamę własnej firmy jest udział w targach branżowych. Jeśli się na takie targi wybieracie, zadbajcie o odpowiedni wygląd Waszego stoiska. Na stronie https://www.retio.pl możecie zapoznać się z ofertą firmy RETIO, w której możecie zamówić wysokiej jakości materiały reklamowe na takie targi - ścianki, lady, rollupy, stojaki na ulotki i mnóstwo innych :) Polecam ;)


W temacie: Portal Na Darmowe Ogłoszenia

02 November 2019 - 19:20

Z tego, co się orientuję, to takie bezpłatne ogłoszenia nieruchomości można również wystawiać w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Ogólnie serwis ten jest bardzo przyjazny i czytelny, więc łatwo się go obsługuje :) Polecam :)


W temacie: Ogrodzenie

02 November 2019 - 12:10

To zależy, jakie dokładniej ogrodzenie Cię interesuje. Jeśli chcesz mieć wokół domu ogrodzenie betonowe systemowe, to polecam Ci kontakt z firmą http://wyroby-betonowe.elk.pl/, która działa na terenie Pisza, Giżycka, Kętrzyna, Olecka, Augustowa, Suwałk, Dąbrowy Białostockiej, Sejn, Lipska, Gołdapi, Mikołajek, Moniek, Ełku, Sejn i Orzysza. Oferowane przez nich ogrodzenia są naprawdę bardzo solidne i wytrzymałe, więc warto ;)


W temacie: Tłumaczenia Dla Redakcji

31 October 2019 - 08:43

Ja kiedyś korzystałam z usług tłumacza, jak miałam do przetłumaczenia jakieś dokumenty. Jednak wychodziło to trochę drogo. Dlatego też ostatecznie zapisałam się n kurs językowy w szkole Profi Lingua, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.profi-li...ykowe/angielski i od tej pory sama mogę sobie wszystko tłumaczyć :)