Skocz do zawartości


Bika

Bika

Rejestracja: 30 Jun 2017
Poza forum Ostatnio: 11 Jul 2019 18:25
-----

W temacie: Eleganckie Buty Męskie

11 July 2019 - 18:29

Mój mąż też często chodzi w eleganckich butach, ale na przykład na wakacjach podczas urlopu woli przerzucić się na trampki :) Ostatnio zamówił sobie nowa parę na stronie https://butymodne.pl...ie-c251128.html. Ogólnie ceny w tym sklepie są moim zdaniem bardzo atrakcyjne, więc polecam się Wam również tam rozejrzeć :)


W temacie: Meskie

11 July 2019 - 18:27

A w jakich butach chodzicie zazwyczaj po domu? Chciałam kupić jakieś takie klapki chłopaków w prezencie i trafiłam na ofertę męskiego obuwia domowego na stronie https://butymodne.pl...kie-c15587.html. Które z tych butów najbardziej się Wam podobają? Które byście wybrali na moim miejscu? 


W temacie: Zatrudnianie Obcokrajowców

09 July 2019 - 11:32

A wiecie, że są takie agencje pracy, które pomagają pracodawcom w znajdowaniu pracowników, również z zagranicy? Jedną z takich agencji jest Agencja Poland Workforce, której oferta dostępna jest na stronie https://polandworkforce.com/. Polecam w wolnej chwili się z nią zapoznać :)


W temacie: Kursy I Ćwiczenia Z Cold Calling - Kogo Polecicie?

09 July 2019 - 11:29

A skoro już mowa o kursach i szkoleniach, to jakie znacie działające w Polsce firmy szkoleniowe? Ja ze swojej strony mogę Wam polecić firmę szkoleniową Kar-Group. Jak widać na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ jej oferta jest naprawdę bardzo bogata, bo jest tam aż kilkadziesiąt różnych kursów do wyboru :) 


W temacie: Mieszkanie

07 July 2019 - 12:26

A czy podczas remontu Waszego mieszkania korzystaliście może z pomocy różnych fachowców, np. hydraulika? Czasami taka pomoc się przydaje. Nam udało się znaleźć kontakt do bardzo dobrych specjalistów z Legnicy na stronie https://www.hydropom...raulik-legnica/ , tak więc jeśli również jesteście z tych okolic, to polecam ;)