Skocz do zawartości


fugazi

fugazi

Rejestracja: 09 Apr 2017
Poza forum Ostatnio: 22 Oct 2020 13:59
-----

Wieszanie Telewizorów

09 October 2019 - 10:43

Witam serdecznie.

 

Słyszałem, że wiele osób nie wie jak wygląda kwestia jaką jest wieszanie telewizorów . Warto zatem zapoznać się z tematem i wiedzieć jakie firmy to realizują!


Polecany Dentysta

13 February 2018 - 19:38

Witam,

 

od dłuższego czasu borykam się z bólem zęba i próbuję znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę. Słyszałem, że w Wałbrzychu przyjmuje dobry dentysta Wałbrzych . Czy ktoś może potwierdzić? Chodzi o Urszulę Stach. Pozdrawiam


Polecane Urządzenia Chłodnicze

03 February 2018 - 19:26

Witam Was serdecznie,

 

jeśli ktoś z Was poszukuje dobrego wyposażenia kuchni, a w tym również planuje znaleźć jakieś urządzenia chłodnicze to serdecznie polecam stronę Chefstore. Gwarantowana niska cena i super rzeczy! Do zobaczenia!


Ekspresy Do Kawy

05 January 2018 - 19:54

Witam was bardzo bardzo serdecznie.

 

Szukam jakiegoś nie za drogiego, ale dobrego ekspresu do kawy, który będę mógł wykorzystywać w domu. Moja rodzina liczy 3 osoby, wszyscy pijemy kawę, także tygodniowe obłożenie to około 50 filiżanek czyli niezbyt dużo. Zależy mi na dobrym, wytrzymałym sprzęcie które nie pali ziaren i dobrze je mieli. Słyszałem że dobrą opinię wśród użytkowników mają ekspresy Nivona ktoś używał już próbował?


Urządzenia Chłodnicze

03 December 2017 - 15:35

Cześć wszystkim, 

 

od dłuższego czasu poszukuję dobrej firmy, która zajmie się wykonaniem chłodni w mojej restauracji. Chodzi o przygotowanie całego pomieszczenia oraz wyposażenia go w specjalne urządzenia chłodnicze . Czy znacie jakieś firmy, które się tym zajmują i są godne polecenia? Będę bardzo wdzięczny jeżeli dacie mi namiary na takie przedsiębiorstwa. 

 

Z góry dziękuję!