Skocz do zawartości


karln

karln

Rejestracja: 08 Mar 2017
Poza forum Ostatnio: 15 May 2018 14:05
-----

W temacie: Badanie-Opinii.pl - Zarabianie Na Wypełnianiu Ankiet + Program Partnerski

15 May 2018 - 14:06

zarejestrowałem się i czekam; czy firma wysyła mailem zaproszenia do wypełniania ankiet?

Mi wysyłają, ale dla pewności sprawdzam jeszcze w panelu. A spróbuj zaprosić znajomych, wtedy kasa sama się robi


W temacie: Zmiany W Optymalizacji?

29 May 2017 - 12:11

Pozycjonowanie to niby takie proste jest, a im więcej się o tym czyta, tym bardziej skomplikowane.


W temacie: Zarabianie Na Wypełnianiu Ankiet?

12 April 2017 - 08:42

Pytanie ile na tym wyciągniesz.

Możesz sobie wygooglać, są blogi, w których są sprawozdania, to może być nawet kilkaset złotych miesięcznie.


W temacie: Zarabiaj Na Blogu!!

08 March 2017 - 12:08

Gdyby to wszystko było takie proste... Ja mam blogi od 5 lat. W tym czasie wiele zmieniło się jeżeli chodzi o pozycjonowanie ale jest taka zasada że jeżeli dana fraza jest często wyszukiwana to jest duża konkurencja. Czasami lepiej jest wstrzelić się w nisze. Poza adsensami różnego typu pp i polecania też dają żyć.

A czy to nie jest tak, że najważniejsza jest tematyka? Np. blog o tematyce ogólnej, od Sasa do Lasa, choćby nie wiadomo jakie pozycjonowanie miał, to będzie przezywał chwilowe wzrosty, a potem spadki i tylko te wyspecjalizowane mają szansę na nawet powolny, ale jednak ciągły wzrost popularności, w tym przychodów z reklam?


W temacie: Zarabianie Na Wypełnianiu Ankiet?

06 March 2017 - 13:00

Napisaliście to, że na tym wypełnianiu ankiet nie da się zarobić więcej niż kilkadziesiąt złotych. No i prawda, ale jak się połączy kilkanaście już teraz takich serwisów w Polsce jest. Czyli zapisuje się na każdy z nich i się jedzie. Dodatko, wiadomym jest, że każdy z nich jest przybudówką jakiejś firmy zajmującej się badaniami, sondażami, trzeba tylko sprawdzić co do kogo należy. I albo same te strony zapraszają, żeby jeszcze coś podziałać w zakresie badań, albo samemu można się do takiej firmy odezwać. Jak tam wyżej był przykład portalu płatne ankiety, to nikt chyba nie dopisał, że on jest własnie tego rodzaju, czyli można łączyć różne zlecenia. Można być ankieterm, a nie tylko ankietowanym, tajemniczym klientem, ankieterm telefonicznym (wcale nie dzwoni się przez telefon, tylko przez Internet, oprogramowanie dostarcza zleceniodawca), czasem nawet coś z marketingu w innej agencji mi zlecali, ale tyle ich było, że już nie pamiętam. Najważniejsze jest to: praca przez Internet jest coraz popularniejsza i mimo że to jest szczyt marzeń to wielu ludziom odpowiada, zwłaszcza jak równocześnie studiują albo ciągną tzw. parttimy.