Skocz do zawartości


FineBlack

FineBlack

Rejestracja: 02 Nov 2016
Poza forum Ostatnio: 09 Jul 2018 07:30
-----

W temacie: Konta Oszczędnościowe

08 July 2018 - 13:27

Ja zaproponuję do tego konto oszczędnościowe w Toyota Banku, bardzo fajna propozycja, całkiem niezłe oprocentowanie. Na plus też można policzyć fakt, że mają bardzo dobrze działający konto oszczędnościowe kalkulator, który pozwala wyliczyć jakie będziemy mieli zyski z konta.


W temacie: Konta Oszczędnościowe

07 January 2018 - 19:13

Z kont oszczędnościowych polecam Toyota Bank, bardzo fajne warunki oferują. Wygodnym rozwiązaniem jest kalkulator oprocentowania konta, wygodnie i szybko można sobie policzyć ile pieniędzy uda nam się oszczędzić w wybranym czasie - super sprawa.


W temacie: Pytanie O Ubezpieczenie Samochodu

06 December 2017 - 17:07

Jeśli chcesz dobre ubezpieczenie to wybierz PZU, to jest sprawdzona i pewna firma. O tyle dobre to jest, że oprócz OC możesz wziąć ubezpieczenie AC, dobra cena, uczciwe warunki - bardzo polecam, również dla młodej osoby.


W temacie: Dłużnicy

05 December 2017 - 14:54

To, że firmy czekają do końca okresu płatności to wcale nie jest nieuczciwość. Wykorzystują prawo. Ale dla nas to często jest problem, dlatego tutaj najlepszym rozwiązaniem jest faktoring. Już niejednokrotnie polecałem Raiffeisen Polbank, ich oferta dla firm naprawdę dobrze się sprawdza. Jeśli macie możliwość to sprawdźcie ich faktoring.


W temacie: W Jakim Banku Konto? Bzwbk?

03 December 2017 - 18:48

Ja Ci polecę Getinbank, mam tam i osobiste i konto oszczędnościowe, bardzo fajnie oprocentowane. Zarządzanie kontami jest mega łatwe no i najważniejsze - jest atrakcyjne - https://www.getinban...-na-nowe-srodki