Skocz do zawartości


Hedonia

Hedonia

Rejestracja: 22 Apr 2016
Poza forum Ostatnio: 06 Dec 2018 13:31
-----

Ubezpieczenie Auta

04 December 2018 - 11:37

Cześć,

 

Z tego co zauważyłam, wiele osób na tym forum poszukuje informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych jak OC, AC czy NNW. Spora część także, nie do końca wie na czym dane ubezpieczenie polega oraz co obejmuje. Z pewnością zakup odpowiedniej polisy, powinien być oparty na wiedzy i porównaniu ze sobą kilku ofert. Aby ułatwić wam poszukiwania, polecam przeczytać artykuł - https://www.smore.com/nrmg3 z którego dowiecie się jakie ubezpieczenia w Polsce są obowiązkowe oraz na czym polegają. Myślę, że dzięki tym informacjom, będzie wam znacznie łatwiej wybrać odpowiednią ofertę w przyszłości. 


Puder Ryżowy

02 December 2018 - 12:25

Cześć,

 

Słuchajcie potrzebuję waszej porady odnośnie pudru i jego odpowiedniego doboru. Otóż mam dość problematyczną cerę, a do tego jest ona tłusta. Każdy puder który do tej pory testowałam, nie do końca spełniał moje oczekiwania. Ostatnio trafiłam na puder ryżowy - https://www.ezebra.p...ntny-47097.html przede wszystkim nie zawiera on talku, a więc nie blokuje porów, jest hipoalergiczny, a co ciekawsze – transparentny, dzięki czemu bez względu na kolor skóry, dopasowuje się idealnie. Czy któraś z was miała okazję z niego korzystać i może coś więcej powiedzieć?

 


Apartamenty

27 November 2018 - 15:03

Cześć,
 
Czy jest tu ktoś, kto posiada własny apartament na wynajem? Chodzi mi tutaj głównie o nieruchomości turystyczne, które położone są w terenach górskich. Pytam ponieważ niedawno wraz z mężem wróciliśmy do Polski, po wieloletnim pobycie i pracy za granicą. Udało nam się odłożyć sporo pieniędzy, które chcielibyśmy przeznaczyć właśnie na jakąś ciekawą inwestycję. Póki co rozważamy apartamenty w górach lub nad morzem, ponieważ najłatwiej będzie nam znaleźć chętnych na ich wynajem. Oczywiście mówię tutaj o typowo turystycznym wynajmie krótkoterminowym. Poczyniliśmy już pewne kroki i znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę - http://apartamentypiano.pl/ Co myślicie? Z tego co czytałem, Świerardów Zdrój, to miejscowość położona w górach, w pobliżu granicy, co wydaje się bardzo atrakcyjnym miejscem na spędzenie urlopu. Dodatkowo, niedaleko apartamentów rozpoczynają się różnego rodzaju trasy pieszo-rowerowe, a w sezonie odbywa się tam wiele ciekawych eventów. Wszystko przez to, że władze miasta duży nacisk nakładają na turystykę, co w przyszłości może uczynić tę okolicę jeszcze bardziej atrakcyjną turystycznie. Osobiście, ten pomysł wydaje mi się bardzo trafiony, bo ludzie wyjeżdżali i będą jeździli na urlopy, tym bardziej w Polskie góry, które są przepiękne. Możecie coś doradzić z własnego doświadczenia? 
 

Program Naukowy

23 November 2018 - 13:34

Cześć,

 

Program naukowy "Nauka ratuje życie" to inicjatywa firmy Roche, która w dziedzinie medycyny działa od ponad 100 lat. Dzięki niemu oraz ogromnej pracy naukowców, w Polsce, powstały przełomowe terapie z zakresu zaburzeń stanu psychicznego, raka piersi, raka jelita, raka płuca, stwardnienia rozsianego, czy też hemofilii. Sam program działa w naszym kraju od 2017 roku, jednak przez tak krótki czas udało im się zrobić naprawdę wiele dla Polskiej i światowej medycyny. Skupiają się oni nie tylko na innowacjach, ale także na edukacji dzieci i młodzieży w dziedzinie medycyny. Gdyby zainteresował was ten temat, to polecam zajrzeć na stronę - https://www.naukaratujezycie.pl/

 


Ubezpieczenie

15 November 2018 - 10:35

Cześć,

 

Słuchajcie mam dość nietypową sprawę, ale być może ktoś będzie w stanie mi coś doradzić. Niedawno wraz z mężem, kupiliśmy mały domek na mazurach, a do tego planujemy jeszcze zainwestować w jakąś fajną łódź. Z tego co się zorientowałam, musi zostać ona odpowiednio ubezpieczona. Szukałam trochę w internecie i znalazłam ofertę na stronie - https://www.gothaer....jacych-na-fali/ czy ktoś z was korzystał z tej lub podobnej oferty? Chciałabym się dowiedzieć, czy tego typu ubezpieczenie wystarczy, aby móc w pełni swobodnie poruszać się łodzią?