Skocz do zawartości


Hedonia

Hedonia

Rejestracja: 22 Apr 2016
Poza forum Ostatnio: 16 May 2019 12:32
-----

Konto W Banku

29 April 2019 - 11:22

Cześć,

 

Od dłuższego czasu przeglądam róznego rodzaju oferty na konta osobiste. Na ten moment wydaje mi się, że przejrzałam większość dosepnych na rynku ofert, ale w dalszym ciągu nie jestem pewna którą wybrać. Owszem, mam swojego faworyta i jest to oferta banku Credit Agricole - https://www.credit-a...ce-pilsudskiego ale zanim ostatecznie podejmę decyzję, chciałabym dowiedzieć się jak to u was wygląda? W jakim banku macie konto i dlaczego? 


Warsztat

23 April 2019 - 12:11

Cześć,

 

Jeżeli poszukujecie warsztatu samochodowego, który specjalizuje się w naprawach aut takich marek jak np. bmw, audi czy land rover, to z pewnością powinniście zajrzeć na stronę firmy Autoreduta - https://www.autoredu...drover-warszawa oferują oni kompleksowe naprawy oraz przeglądy aut, powszechnie uważanych za luksusowe. Co więcej, w swojej ofercie posiadają także możliwość najmu krótko i długoterminowego, skupu lub sprzedaży oraz inne ciekawe usługi związane z motoryzacją. 


Kurzajka

28 January 2019 - 11:56

Cześć,

 

Niedawno na stopie pojawiła mi się kurzajka. Jest to bardzo niekomfortowe oraz momentami bolesne, przez co zastanawiałem się jak się tego pozbyć. Stwierdziłem, że nie ma co zwlekać, bo ponoć szybko się rozprzestrzenia, nie tylko po członkach rodziny i pracownikach, ale także i na mojej własnej skórze – a do tego doprowadzić na pewno nie chcę. Wiedzy takowej – i paru innych faktów, które mi uświadomiły, że lepiej zająć się tym możliwie jak najszybciej – https://satin.pl zaczerpnąłem w artykule na temat kurzajek, który można znaleźć na tej stronie:  . No i teraz rozglądam się za jakimś gabinetem w Warszawie. Dużo dobrego słyszałem o podologii u Satin właśnie, tych, u których znalazłem przywołany wcześniej artykuł – macie z nimi jakieś doświadczenia?


Leasing

15 January 2019 - 15:14

Cześć,

 

Słuchajcie, potrzebuję waszej porady odnośnie leasingu. Poterzbuję dodatkowego auta do swojej firmy i zastanawiam się jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Z tego co się dowiedziałam, spora część osób odradza zakup auta za gotówkę, a w to miejsce skorzystanie z oferty leasingowej jak np. https://www.scmultirent.pl/ co o tym myślicie? Własciwie to wydaje mi sie to bardzo ciekawym sposobem finansowania auta firmowego. Nie tylko otrzymuję nowe auto, ale przede wszystkim mogę je wymienić po jakimś czasie nie tracąc pieniędzy z powodu spadku jego wartości. Korzystacie z leasingu? Jak tak to z jakiego? 


Pms

14 January 2019 - 20:57

Cześć,

 

Swój post kieruję głównie do Pań, ponieważ niewątpliwie PMS jest typowo kobiecym problemem. Chciałabym podzielić się z wami, moim najnowszym odkryciem jakim jest lek Castagnus - http://www.castagnus.pl/ jego głównym składnikiem jest wyciąg z niepokalanka mnisiego, który polecany jest do stosowania w leczeniu objawów PMS. Co więcej, na stronie znajdziecie także artykuły na temat jogi hormonalnej oraz diety i ich wpływu na łagodzenie dolegliwości.