Skocz do zawartości


Hedonia

Hedonia

Rejestracja: 22 Apr 2016
Poza forum Ostatnio: 03 Mar 2020 11:11
-----

Zarabianie Przez Oszczędzanie

19 December 2019 - 10:10

Hej, ja mam taką zajawkę ostatnio, żeby nie tylko skupiać się na dywersyfikacji inwestycji, ale również o zmniejszeniu wydatków co skutkuje większym kapitałem do inwestowania każdego miesiąca. Przykładowo ostatnio sprawdizłem swoje ubezpieczenie komunikacyjne, porównałem z innymi na rynku i okazało się, że bardziej opłaca mi się ubezpieczenie innej firmy (dla zainteresowanych, sprawdźcie https://www.mtu24.pl...-komunikacyjne/ ) co dało mi jakieś 120 zł miesięcznie. Od 2 miesięcy prowadzę sobie excelk'a z wydatkami i też zauważyłem ,że jedzenie na mieście , którego w 90% mógłbym uniknąć generuje mi jakieś 500 zl miesięcznie dodatkowych wydatków, do tego raz w tygodniu alko + ogólnie jakaś impreza to daje kolejne 400 zł, pije dużo wody , więc zamiast kupować zgrzewkę na 4 dni co daje jakieś 30/4*10 ~ 100 zł i jeszcze parę innych rzeczy , co dało mi powyżej 1000 zł w tym miesiącu na dodatkowe inwestycje, nie jest to może majątek , ale w skali roku dodając procent składany może to naprawdę urosnąć :)


Oszczędności

04 July 2019 - 11:26

Cześć, 

 

Niedawno wróciłam z kilkuletniego pobytu za granicą. Udało mi się podczas tego czasu oszczędzić sporą sumę pieniędzy i zastanawiam się jak dobrze ją zainwestować. Nie zależy mi na błyskawicznych zyskach, chciałabym aby moje pieniądze po prostu nie leżały bezczynnie. Do tej pory znalazłam sporo różnych możliwości, ale chyba najlepszą opcją wydaje mi się lokata w banku Santander Consumer - https://www.santande...umer.pl/lokaty/ jest ona korzystnie oprocentowana, a także zawiera sporo innych ciekawych korzyści jakie mogę mieć z tego tytułu. Co myśicie na ten temat? Może znacie jakieś inne bezpieczne formy inwestycji? 


Prezent

18 June 2019 - 14:12

Cześć,

 

Słuchajcie, za kilka tygodni mój tata będzie obchodził urodziny. Zastanawiam się nad fajnym prezentem dla niego, stąd też moje pytanie, czym wy kierujecie się podczas doboru prezentu? Osobiście myślę o kamerze - https://spy-center.p...ne-c-89_93.html ponieważ mój tata uwielbia chodzić po lesie i przyglądać się zwierzętom tam żyjącym. W zeszłym roku dostał od nas lornetkę, a w tym chciałabym kupić mu coś co jeszcze bardziej pomoże mu spełniać jego hobby. Co myślicie? 


Inwestycja

24 May 2019 - 11:20

Cześć,

 

Słuchajcie, mam w planach zainwestować w nieruchomość na wynajem. Początkowo główną uwagę skupiłam na większych miastach, gdzie w pobliżu znajdowałyby się np. przedszkola, szkoły itp. Ostatnio jednak, moja znajoma poleciła mi apartamenty znajdujące się w Świerardowie Zdroju - http://apartamentypiano.pl/ Jest to miejscowość położona blisko granicy, w otoczeniu mnóstwa szlaków turystycznych a także przyrody. Myślicie, że taka inwestycja będzie dobrym pomysłem? Z tego co się orientuję, miasteczko to jest dosc popularne wsród turystów.


Szkolenia W Firmie

24 May 2019 - 10:34

Hej,

 

 

Powiedzcie mi czy ktoś z Was prowadzi firmę i zatrudnia sporą ilość pracowników? Pytam, ponieważ ja również prowadzę tego typu biznes i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty szkoleń, którą ma firma - https://ecrklex.pl/ co myślicie na ten temat? Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach inwestycja w pracowników, to coś co może przynieść sporo korzyści. Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?