Skocz do zawartości


Hedonia

Hedonia

Rejestracja: 22 Apr 2016
Poza forum Ostatnio: dziś, 12:27
-----

Kurzajka

28 January 2019 - 11:56

Cześć,

 

Niedawno na stopie pojawiła mi się kurzajka. Jest to bardzo niekomfortowe oraz momentami bolesne, przez co zastanawiałem się jak się tego pozbyć. Stwierdziłem, że nie ma co zwlekać, bo ponoć szybko się rozprzestrzenia, nie tylko po członkach rodziny i pracownikach, ale także i na mojej własnej skórze – a do tego doprowadzić na pewno nie chcę. Wiedzy takowej – i paru innych faktów, które mi uświadomiły, że lepiej zająć się tym możliwie jak najszybciej – https://satin.pl zaczerpnąłem w artykule na temat kurzajek, który można znaleźć na tej stronie:  . No i teraz rozglądam się za jakimś gabinetem w Warszawie. Dużo dobrego słyszałem o podologii u Satin właśnie, tych, u których znalazłem przywołany wcześniej artykuł – macie z nimi jakieś doświadczenia?


Leasing

15 January 2019 - 15:14

Cześć,

 

Słuchajcie, potrzebuję waszej porady odnośnie leasingu. Poterzbuję dodatkowego auta do swojej firmy i zastanawiam się jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Z tego co się dowiedziałam, spora część osób odradza zakup auta za gotówkę, a w to miejsce skorzystanie z oferty leasingowej jak np. https://www.scmultirent.pl/ co o tym myślicie? Własciwie to wydaje mi sie to bardzo ciekawym sposobem finansowania auta firmowego. Nie tylko otrzymuję nowe auto, ale przede wszystkim mogę je wymienić po jakimś czasie nie tracąc pieniędzy z powodu spadku jego wartości. Korzystacie z leasingu? Jak tak to z jakiego? 


Pms

14 January 2019 - 20:57

Cześć,

 

Swój post kieruję głównie do Pań, ponieważ niewątpliwie PMS jest typowo kobiecym problemem. Chciałabym podzielić się z wami, moim najnowszym odkryciem jakim jest lek Castagnus - http://www.castagnus.pl/ jego głównym składnikiem jest wyciąg z niepokalanka mnisiego, który polecany jest do stosowania w leczeniu objawów PMS. Co więcej, na stronie znajdziecie także artykuły na temat jogi hormonalnej oraz diety i ich wpływu na łagodzenie dolegliwości. 


Ubezpieczenie Auta

04 December 2018 - 11:37

Cześć,

 

Z tego co zauważyłam, wiele osób na tym forum poszukuje informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych jak OC, AC czy NNW. Spora część także, nie do końca wie na czym dane ubezpieczenie polega oraz co obejmuje. Z pewnością zakup odpowiedniej polisy, powinien być oparty na wiedzy i porównaniu ze sobą kilku ofert. Aby ułatwić wam poszukiwania, polecam przeczytać artykuł - https://www.smore.com/nrmg3 z którego dowiecie się jakie ubezpieczenia w Polsce są obowiązkowe oraz na czym polegają. Myślę, że dzięki tym informacjom, będzie wam znacznie łatwiej wybrać odpowiednią ofertę w przyszłości. 


Puder Ryżowy

02 December 2018 - 12:25

Cześć,

 

Słuchajcie potrzebuję waszej porady odnośnie pudru i jego odpowiedniego doboru. Otóż mam dość problematyczną cerę, a do tego jest ona tłusta. Każdy puder który do tej pory testowałam, nie do końca spełniał moje oczekiwania. Ostatnio trafiłam na puder ryżowy - https://www.ezebra.p...ntny-47097.html przede wszystkim nie zawiera on talku, a więc nie blokuje porów, jest hipoalergiczny, a co ciekawsze – transparentny, dzięki czemu bez względu na kolor skóry, dopasowuje się idealnie. Czy któraś z was miała okazję z niego korzystać i może coś więcej powiedzieć?