Skocz do zawartości


pietras1984

pietras1984

Rejestracja: 18 Oct 2010
Poza forum Ostatnio: 27 Dec 2019 21:01
-----

Bnc10: Aż 150 Euro Do Zdobycia Za Darmo!!! Promocja Ograniczona Czasowo.

27 December 2019 - 20:47

Hiszpanski fintech zmienia warunki promocji na plus i pozwala zgarnąc nawet 150 euro za darmo. Bnc10 (bo o nim mowa) już za samą rejestrację i pierwszy przelew w kwocie nie mniejszej niż 25 euro zapłaci nam 10 euro bonusa. Dodatkowo możemy zaprosić 10 osób za które również wpłynie nam bonus po 10 euro za każdą, plus co piąta zaproszona osoba 25 euro ekstra. Należy jednak się spieszyć bo akcja na aktualnych warunkach trwa do 7 stycznia 2020 roku.
 
Czym jest BNC10? Projekt wywodzi się z Barcelony i powstało na jesieni 2019 roku Jest to w pewnym sensie aplikacja podobna do revolut czy Monense. W tym jednak przypadku żeby otrzymać bonus na start w kwocie 10 euro nie trzeba zamawiać karty fizycznej.  Aczkolwiek posiadanie jej też daje nam pewne przywileje.
 
3905042c1d76111dmed.png
 
Dzieki karcie mastercard zyskasz najlepszy kurs wymiany. Tradycyjne podmioty bankowe zwykle pobierają około 4 lub 5% prowizji za kurs wymiany. BNC10 od tego nie pobiera prowizji. Kurs wymiany jest oferowany przez Mastercard. A sama firma na swojej stronie reklamuje się hasłem"Zarządzaj swoimi finansami z telefonu komórkowego i kontroluj swoje pieniądze. Bez prowizji, bez warunków i bez formalności.". Natomiast tak wygląda tabele opłat w BNC10:
 

0 zł za prowadzenie konta w euro,
0 zł za użytkowanie karty fizycznej oraz wirtualnej,
0 zł za dostawę karty fizycznej,
0 zł za przelewy SEPA w walucie euro,
0 zł za przelewy natychmiastowe pomiędzy użytkownikami bnc10,
0 zł za 3 wypłaty z dowolnych bankomatów na świecie.

 

Co należy zrobić żeby otrzymać bonusa
-W pierwszej kolejnosci zakładamy konto klikając tutaj
- Podczas rejestracji podajemy adres email, oraz numer telefonu na który otrzymujemy kod do aktywacji naszego konta.
-W kolejnym kroku ustalamy swoje 6 cyfrowe hasło w serwisie.
- Następnie pobieramy aplikację mobilną i dokonujemy weryfikacji. Można to zrobić klikając w ten 
link.
- Jak już jestesmy zweryfikowani możemy dokonać depozytu 25 euro(nie mniej). Gdy prawidłowo wykonamy ten krok do kwoty 25 euro zostanie nam doliczony bonus 10 euro.

 

REJESTRACJA:

https://bnc10.page.l...LRXNo3pp8ruUVu9
 

Uwaga: Bardzo szybko srodki są ksiegowane gdy dokonujemy wpłaty za pomocą aplikacji Revolut. U mnie już godzine po zleceniu z Revoluta na  BNC10 pieniądze były na koncie.
Regulamin mówi że po otrzymaniu bonusa musimy mieć konto aktywne przez minimum 6 miesięcy.

Luno: 15 Euro Do Zdobycia.

18 December 2019 - 02:05

No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.
 
Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.
 
Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku)
Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).

 

Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        

 
1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę
 
2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email
 
3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin)
4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ
 
5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€
 
6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.
 
7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR
 
8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.
 
 
Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu
https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more

 


Nawet 300Zł Do Zgarniecia Za Darmo. Bonus Od Moje Usługi.

15 December 2019 - 13:20

Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków.

 

Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela
 
2fb2e83249f31da4med.jpg
 
Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
 -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J
 -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).
 
W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.
 
Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.
 
Zarejestruj się i odbierz 30zł na start TUTAJ
(Mój kod :8VWN-K45J)
 
W panelu "Dostawcy" znajdziemy listę już większosc popularnych firm które są zweryfikowane takie jak Enea,Cyfrowy Polsat czy Tauron. Oczywiscie w przypadku gdy dany dostawca nie został jeszcze zweryfikowany jest możliwość dokonania tego np poprzez kontakt z supportem i przesłania np odpowiedniej faktury. Jest tez możliwość odpowiedniego przekierowania poczty elekronicznej, na którą otrzymujemy wiadomości z powiadomieniami o należnościach - wtedy taki mail będzie trafiać na dedykowany dla nas adres mailowy udostępniony w ramach Moje Usługi (dostępny w panelu)
 
 
.

Aidrop Civic: Kryptowaluta Notowana Na Binance,bittrex Czy Kucoin.

09 December 2019 - 13:36

100 000 osób ma szanse zgarnąć do 25000 sztuk kryptowaluty Civic. Jest to o tyle aidrop  godny uwagi, że  nie jest to coś, co jak w większosci przypadków dopiero ma powstać, ale projekt notowany na ponad 20 giełdach. Między innymi na Binance, Bittrex czy Kucoin. I uważam, że choćby z tego powodu warto przygarnąć darmowe monety które w przyszlosci (wstępnie po 20 lutego 2020r będzie można spieniężyć).

 

Ile konkretnie otrzymamy coinów ??? W zasadzie to zależy od naszej aktywnosci. Minimalna pula to 500 sztuk. Natomiast osoby aktywnie polecające mogą zdobyć nawet 25000 sztuk o czym pisałem wyżej. Według aktualnego przelicznika nawet te minimalne 500 sztuk dałoby 50zl

 

Rejestracja

https://www.civic.co...itlist/?r=a1JSG

 

Po rejestracji koniecznie potwierdz subskrypcje na mailu. Pożniej w ciągu 90 dni od niej należy zweryfikować się w aplikacji mobilnej.

 

 

Więcej szczegółow na moim blogu

https://piotrswist.b...aluty.html#more

 

14d39383e3049c4dmed.jpg