Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabianie Przez Oszczędzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Hedonia

Hedonia

Praktyk

• Użytkownik
  • 118 postów

Hej, ja mam taką zajawkę ostatnio, żeby nie tylko skupiać się na dywersyfikacji inwestycji, ale również o zmniejszeniu wydatków co skutkuje większym kapitałem do inwestowania każdego miesiąca. Przykładowo ostatnio sprawdizłem swoje ubezpieczenie komunikacyjne, porównałem z innymi na rynku i okazało się, że bardziej opłaca mi się ubezpieczenie innej firmy (dla zainteresowanych, sprawdźcie https://www.mtu24.pl...-komunikacyjne/ ) co dało mi jakieś 120 zł miesięcznie. Od 2 miesięcy prowadzę sobie excelk'a z wydatkami i też zauważyłem ,że jedzenie na mieście , którego w 90% mógłbym uniknąć generuje mi jakieś 500 zl miesięcznie dodatkowych wydatków, do tego raz w tygodniu alko + ogólnie jakaś impreza to daje kolejne 400 zł, pije dużo wody , więc zamiast kupować zgrzewkę na 4 dni co daje jakieś 30/4*10 ~ 100 zł i jeszcze parę innych rzeczy , co dało mi powyżej 1000 zł w tym miesiącu na dodatkowe inwestycje, nie jest to może majątek , ale w skali roku dodając procent składany może to naprawdę urosnąć :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych