Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stara Gwardia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Dyskutant

• Użytkownik
  • 210 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Cze. W sumie wchodzę na forum od czasu do czasu z sentymentu, ale jakoś nie widzę użytkowników z dawnych lat, gdy gptr był bardzo popularny. Jest tutaj jeszcze stara gwardia? Czy tylko szeptuchy przemycające w mało wybredny sposób linki? 

Pomóż Frankowi, on chce żyć tak jak Ty. Siepomaga.pl  5 sposobów na lepsze życie

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Arakon

Arakon

Wieloryb forumowy

• Oczekujący
  • 819 postów

Cześć!

Kierowany nieodpartą pokusą, żeby odwiedzić forum postanowiłem tu wpaść i zasmuciło mnie to co ujrzałem.

Wygląda jakby przeszła tędy jakaś epidemia, która nikogo nie oszczędziła. Wszystkie działy zostały zaspamowane dyskusjami prowadzonymi przez boty czy inne dziwne twory. Chyba już wszyscy dawno opuścili ten okręt.

Pamiętam gdy tylko w tym dziale(swoją drogą moim ulubionym) dziennie powstawało kilka/kilkanaście nowych tematów, w których toczyło się mnóstwo dyskusji i sporów - czuć było, że forum tętni życiem.

Stan ten nie wynika tylko z ogólnego spadku zainteresowania tą tematyką, ale też z tendencji do wyparcia for tematycznych z internetu, więc nie wiem czy tego losu dało się uniknąć.

Pozdrawiam wszystkich zbłąkanych wędrowców, którzy jakoś trafili na moją wiadomość ;)

War! Never been so much fun, War! Never been so much fun,
Go to your brother, kill him with your gun, leave him lying in his uniform, dying in the sun...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych