Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magenet Zarabianie Na Sprzedaży Linków Na Stronie

System typu seopilot

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
krzysiekmat

krzysiekmat

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Płeć:Mężczyzna
Chyba nikomu nie trzeba opisywać programu ale dla osób nie wiedzących zarabianie polega na sprzedaży linków na własnych stronach.
 
Praktycznie wszystkie strony są przyjmowane
Sami ustalamy ceny za link lub pozwalamy aby system nam wycenił, z doświadczenia nie polecam pozwalać aby system sam ustalił.
Minimalna wypłata 50$
Wypłaty na webmoney, paypal inne w przygotowaniu ale można do nich napisać o inną.
 
Można wybrać możliwość ręcznego lub automatycznego zamieszczania linków, ale wtedy trzeba zainstalować kod umożliwiający automatyzację.
Do WordPress dostępny jest plugin
 
Pewna nowość w systemie to możliwość wykupienia linku na okres 12 miesięcy z przedpłatą w tym wypadku cena ustalona za link jest niższa o połowę, dlatego należy zwrócić na to uwagę ustalając ceny za linki na danej stronie
 
Np ustaliliśmy cenę 1$ ktoś wykupuje link na okres 12 miesięcy otrzymujemy 0.50$ miesięcznie zamiast 1$ miesięcznie
 
System w pełni wypłacalny, sprawdzony.
 
text.png

 
zarabianie.png
 
https://www.magenet.com Link z refem
 
http://www.magenet.com czysty link
 
Zapraszam do rejestracji z reflinka
W razie jakichkolwiek pytań postaram się pomóc.
 
Linki z tego systemu można kupować Na tej stronie
 
https://www.linksmanagement.com  link z refem
 
http://www.linksmanagement.com  czysty
 
Chcesz zarabiać więcej na stronach?
 
To jedna z kilku ich propozycji z zwiększenia zysku
 
Pozwól nam zarządzać Twoimi stronami internetowymi w celu zwiększenia dochodu System płatności - 30% zwiększonej kwoty dochodu otrzymywanego z witryny na miesiąc. Na przykład, jeśli Twoja witryna przyniosła Ci 100 USD / miesiąc przez ostatnie 3 miesiące, ale po naszym pełnym zarządzaniu zaczęła przynosić 200 USD / miesiąc, dostaniesz 170 USD, a my dostaniemy 30 USD / miesiąc . To znaczy, że nie zamierzamy zarabiać na istniejących przepływach pieniężnych, po prostu pobieramy procent z dochodu, który pomogliśmy Ci zarobić.
 
Jak to działa?
 
Bierzemy całe zarządzanie stroną internetową, zaczynamy na wiele sposobów poprawiać monetyzację, zacząć inwestować w reklamę, promocję strony, w SEO, content marketing itp. Nadal jesteś właścicielem nazwy domeny - nie mamy do niej dostępu, więc nie możemy jej ukraść ani nic podobnego. Dajesz nam dostęp tylko do panelu sterowania, abyśmy mogli edytować zawartość Twojej witryny. Oczywiście przez kilka pierwszych miesięcy pokażemy ci, co chcemy zmienić, i zatwierdzimy zmiany razem z Tobą, zanim zmienimy Cokolwiek - abyś zobaczył, że robimy dobrego, a nie złe rzeczy. Zostawiasz 100% obecnego zysku ze swojej witryny, a my otrzymujemy 0 USD. Otrzymujemy tylko 30% ZWIĘKSZONEGO dochodu z Twojej witryny, a resztę otrzymujesz ty 70% dochodu.

Użytkownik krzysiekmat edytował ten post 03 September 2019 - 14:01

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych