Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biznes Z Misją. Na Lata.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
korab

korab

  Dyskutant

 • Użytkownik
 • 245 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Zapraszam Cię do nowatorskiego biznesu na skalę światową. Opracowanego przez Polaków. Można będzie w nim zarabiać od samego startu, bez żadnego ryzyka. Oraz tysiące $ miesięcznie. Projekt oparty o pomoc w ratowaniu ginących gatunków zwierząt, pierwszy tego typu na świecie. Tu ratujemy Nosacza sundajskiego, znanego w necie jako 'nosacza Janusza ' 
Firma Polska wprowadza go na podstawie tokena, startującego od 0.10 $, faza wzrostu wartości do 0.65 $ w pół roku. Czyli zarobimy kilkaset %. Oprócz tego jest wprowadzany firmowy energy drink ' Bekantan' w całej Polsce. Dystrybucja poprzez 80 hurtowni. Spowoduje to natychmiastową rozpoznawalność firmy i podniesie jej wartość. 
Motorem napędowym biznesu jest - sam 'nosacz Janusz' znany z dowcipów w necie. 
Następnie energy drink z jego podobizną, nie jako logo firmy. 
Oraz zainteresowane organizacje międzynarodowe działające na rzecz ginących gatunków.
Obecnie wprowadzamy tylko marketerów. Linia poleceń, z pierwszej 15 %. Aby uczestniczyć w projekcie wystarczy zakupić nawet 100 udziałów. Czyli wartości tylko 10 $, oczywiście biorąc pod uwagę wartość projektu warto kupić ile tylko damy radę [ po prostu zarobimy więcej ] Projekt rozpisany na lata, już obecnie ma wsparcie wielu międzynarodowych instytucji i błyskawicznie będzie znany na całym świecie. 
Dla wielu dużym plusem będzie tu firmowy odkup tokena po aktualnych cenach jeśli zechcemy go sprzedać w dowolnym momencie. Więcej opisane na podanej stronie gdzie możesz się zarejestrować. https://bekantan.io/...ult.aspx?u=1013


Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/


#2
korab

korab

  Dyskutant

 • Użytkownik
 • 245 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Projekt na wiele lat. Obecnie staramy się ratować 'Bekantana' Następnie za pewne idea się rozwinie na całym świecie. A przy tym mamy już bardzo dobry Polski biznes. Korzystaj i zarabiaj.


Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych