Skocz do zawartości

Zdjęcie

W Jaki Sposób Promować Strone W Sieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

tst

tst

Stażysta

• Użytkownik
  • 83 postów

Chodzi o stronę internetową z konkurencyjnej branży noclegowej. Pytanie w jaki sposób najlepiej to ogarnąć, aby efekt był dostatecznie dobry?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 154 postów

Opcji jest dosyć dużo. To w jaki sposób będzie to robione jest uzależnione od wielu czynników - jednym z istotniejszych jest oczywiście budżet jaki posiadasz na ten cel. To od budżetu jaki jesteś w stanie miesięcznie przeznaczyć na cele promocyjne, marketingowe zależy tak naprawdę jak to będzie robione.

A możliwości jest wiele: Google Adwords, kampania internetowa w social mediach, banerki reklamowe na popularnych serwisach, mailing - oraz wiele innych działań zmierzających do zwiększenia popularności strony jak chociazby pozycjonowanie. Pozycjonowanie może być również robione w oparciu o kilka schematów np długi ogon. Odsyłam do http://agencjareklamowa.org/oferta witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

KowalskaA

KowalskaA

Początkujący

• Użytkownik
  • 41 postów

W przypadku tej branży ja bym spróbowała w pierwszej kolejności uderzyć do portali noclegowych. Są przeróżne wyszukiwarki noclegów więc tam przygotujcie sobie profesjonalne wizytówki, to już dużo na pewno da. Wiadomo też że najlepszą wizytówką firmy jest jej strona internetowa. Zadbajcie o pozycjonowanie strony, także musi być ona dobrze zrobiona, musi mieć ładne zdjęcia i fajnie jak będzie wygodne w przeglądaniu. Co do takich działań to agencja marketingowa https://echomarketing.pl z pewnością wam pomoże. Według mnie działania w internecie to obecnie podstawa i to na tym powinieneś się skupić.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

FrankieeFran

FrankieeFran

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów

Jak dla mnie to najlepszą metodą jest po prostu pozycjonowanie stron cennik Pewnie wielu z was mających własne firmy stawia na tego typu działania. Do tego warto mieć sprawdzoną firmę, pozycjonowanie na własną rękę jest nie dość że trudne to bardzo czasochłonne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych