Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt Gotówkowy - Gdzie Wybrać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

tst

tst

Początkujący

• Użytkownik
  • 42 postów

Jak w temacie, jak już musicie zaciągnąć kredyt, to gdzie to zwykle robicie?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

wlad

wlad

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że warto jest minimalizować te wszystkie koszta dodatkowe związane z kredytem, kosztami oprocentowania. Można to robić na kilka sposobów. Jednym z nich jest założenie sobie karty kredytowej, która to do np 50 dni, działa bezodsetkowo, przed upływem tego terminu trzeba ją spłacić. To super opcja, dla tych wszystkich osób, które preferują płatności bezgotówkowe. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://konto-w-banku.pl/

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że warto jest minimalizować te wszystkie koszta dodatkowe związane z kredytem, kosztami oprocentowania. Można to robić na kilka sposobów. Jednym z nich jest założenie sobie karty kredytowej, która to do np 50 dni, działa bezodsetkowo, przed upływem tego terminu trzeba ją spłacić. To super opcja, dla tych wszystkich osób, które preferują płatności bezgotówkowe. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://konto-w-banku.pl/

Ja jakoś nie jestem przekonana co do kart kredytowych, mam wrażenie, że one są w porównaniu z kredytem dużo droższe jeśli chodzi o oprocentowanie. I przy większej kwocie lepiej wziąć kredyt. 

pmmo

pmmo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja jakoś nie jestem przekonana co do kart kredytowych, mam wrażenie, że one są w porównaniu z kredytem dużo droższe jeśli chodzi o oprocentowanie. I przy większej kwocie lepiej wziąć kredyt. 

Ja kiedyś miałem kartę kredytową i nie polecam. Lepiej sprawdzić sobie oferty w bankach na drobne kredyty konsumenckie i wybrać przez jakąś porównywarkę coś co się opłaca niż brać kredytówkę. A jak masz jeszcze konto w banku ze stałym wpływem możesz dostać na prawdę dobre warunki. 

nunek33

nunek33

Stażysta

• Użytkownik
  • 51 postów

Ja korzystam z https://kredyt123.pl/ . Miałam już okazję dwukrotnie skorzystać z ich oferty. Oferują dogodne warunki, przejrzystą umowę, wysokie kwoty kredytowania. 

Dodatkowe zalety to indywidualne podejście do klienta, minimum formalności i błyskawiczną decyzję. 

magneta

magneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

No tak, ale ty polecasz chwilówkę. A z chwilówkami to wiadomo jak jest. Lepiej na Finanse Rankomat chociażby sprawdzić RRSO pożyczek bankowych i zobaczyć, że te chwilówki wcale już się nie opłacają. 

targi

targi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Ja jestem całkowicie przeciwna chwilówką. Z resztą nawet zanim wezmę kredyt to się zastanawiam i sprawdzam np. na https://finanse.rank...ator-gotowkowy/ byle tylko znaleźć najlepszą ofertę kredytu. Przecież to moje pieniądze i nie wyobrażam sobie tak beztrosko je oddawać do banku czy firmy pożyczkowej tylko dlatego, że mi na chwilę pożyczyli. 

magneta

magneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ja też korzystam z Rankomatu zarówno jak szukam ubezpieczenia czy kredytu. A nawet ostatnio sprawdzałem konta w banku, bo córka chciała takie dla młodzieży. 

targi

targi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Bo takie porównywarki są fajne. Produktów bankowych jest na prawdę sporo i banków również I jak ktoś dwa razy ogląda wydane pieniądze to takie porównanie jest konieczne, by zaoszczędzić na kosztach chociaż za konto bankowe, o kredycie już nie wspomnę. 

magneta

magneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

No dlatego taki Finansowy Rankomat się sprawdza. I na moje warto z takich narzędzi korzystać, szczególnie jeśli liczymy się z kosztami za usługi bankowe nie tylko kredyty. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

domi098

domi098

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 17 postów

Kredyt kredytowi nie równy i jeśli się wszystkiego nie przeliczy można się nieźle naciąć. Ale w banku Raifffeisen mają fajny kredyt gotówkowy. jest bez odsetek i płaci się tylko prowizję która zależy od ilości rat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych