Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program Partnerski Independent Enterprise (Firma Mining/kryptowaluty)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Alexund

Alexund

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Kajak, pływanie, zarabianie:)

Firma wystartowała końcem marca 2018, właściciele pochodzą z Polski, ale sama firma zarejestrowana jest w Belize,

a w Polsce ma spółkę którą można sprawdzić w KRS.

Wszyscy właściciele do znalezienia na Facebooku.

Można również odwiedzić serwerownię firmy pod Łodzią, wpaść do biura itd (byłam).

Firma zajmuje się sprzedażą mocy obliczeniowej, która wykorzystywana jest do kopania kryptowalut.

Kanał na Youtube na którym można znaleźć wywiady z właścicielami i filmy z serwerowni: https://www.youtube.com/channel/UCAf66-Ut80PmWkVhJssSnnQ/videos 

Pytania i odpowiedzi: independent-enterprise.com/help 

min-nabloga.png miniaturkablog425.png

Produkt: moc obliczeniowa w MH/s

Program partnerski daje możliwość zdobycia dodatkowego ETH poprzez rekomendację.

Bonusy partnerskie:

Network Bonus: Otrzymujesz 5% wartości każdego kontraktu na moc obliczeniową, jaki został zakupiony przez użytkownika w Twoim zespole.

Czyli przyprowadzasz klienta do firmy, klient kupuje produkt, Ty dostajesz 5% w ETH.

Foreman Bonus: Otrzymujesz 5% wydobytego ETH z kontraktów Twoich bezpośrednich poleconych, do wysokości Twojego najwyższego kontraktu. Czyli jeśli polecony kupuje kontrakt na moc obliczeniową, która potem przez 730 dni będzie mu kopała ETH, to Ty co miesiąc dostajesz 5% z tego, co wykopie się poleconemu. Tak "swoimi słowami"

xsmiiiii-435x300.png
Najmniejszy kontrakt: 111 $ 
Opcje płatności: przelew bankowy, BTC, ETH, Dash, BCH, LTC, ETC i inne

Ważne: nie można uczestniczyć w programie partnerskim jeśli samemu nie ma się kupionego przynajmniej najmniejszego kontraktu na moc obliczeniową. (Wg mnie to dobrze, jak sie chce coś polecać, to powinno się wiedzieć o czym się mówi) 

Mój link: http://independent-e...b35bdf46a7ed404 (w razie czego służę pomocą)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych