Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie Oc Samochodu I Ochrona Zniżek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

tst

tst

Stażysta

• Użytkownik
  • 83 postów

Czy rzeczywiście jest tak, że jak ktoś nazbierał sobie zniżek,ale doprowadził do kraksy, to wszystkie one mu lecą? Chodzi o zniżkę za bezszkodową jazdę.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 169 postów

Z tego co wiem, to niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe mają swoje indywidualne programy ochrony zniżek. Polega to na tym, że jeżeli posiadać polisy, doprowadzi do kraksy, to w innych towarzystwach ubezpieczeniowych będzie to widoczne i straciłby swoje zniżki. Nie będzie to brane pod uwagę w aktualnym towarzystwie ubezpieczeniowym (z którego się aktualnie korzysta).

Całkiem dobra opcja, bo niewiele kosztuje, a jednak dosyć dobrze zabezpiecza. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://wygodnie.pl/...pieczenie-oc-ac

Darus

Darus

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów

Wiesz co, to wszystko może zależeć od wielu czynników. Najlepiej będzie jak sam sprawdzisz w odpowiednim kalkulatorze. Tak takie rozwiązania naprawdę istnieją i moim zdaniem warto z nich korzystać. Mam tutaj na myśli https://kalkulator.m...r/ikdirmtu24pl/ Już Ci mówię jak to działa. Najpierw wpisujesz wszystkie potrzebne informacje takie jak min. rok produkcji pojazdu, przebieg czy też dane kierowcy, czyli Twoje. Potem dostajesz specjalnie przygotowaną ofertę, którą jeżeli chcesz to możesz zatwierdzić i oczywiście opłacić. Moim zdaniem to naprawdę dobra opcja, bo można wszystko załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu. Jak dla mnie to super opcja. Sądzę więc, że warto sprawdzić wszystkie potrzebne szczegóły we własnym zakresie. O jakość usług nie musisz się obawiać, bo to porządna marka i sprawdzona na rynku firma. Powiem Ci, że ja korzystałem z różnych usług, ale dopiero tutaj jestem w pełni zadowolony z obsługi klienta. Pozdrawiam serdecznie i polecam sprawdzić szczegóły!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych