Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strategia Fama » Bezpieczne Zarabianie Kryptowalut

blockchainkrytpowaluty

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Syndykat

Syndykat

  Nowicjusz

 • Użytkownik
 • 19 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:3miasto
Nieuregulowany, nowy rynek kryptowalut zbiera żniwo wśród niedoświadczonych inwestorów, którzy widząc wysoką chwiejność kursu liczą na wysokie zyski. Jednak skuteczne profitowanie ze spekulacji giełdowej zawsze wymaga wiedzy i znajomości rynku, co wiąże się z intensywną i czasochłonną edukacją branżową.
 
Tymczasem kryptowaluty i technologia blockchain oferują również bezpieczne, bo bezinwestycyjne możliwości zarabiania kryptoaktywów i budowania szerokiego portfela, który w przyszłości może okazać się wyjątkowo trafną inwestycją... własnego czasu.
 
Bezinwestycyjna strategia zarabiania kryptoaktywów FAMA
 
F...
 
...jak Faucets
pol. krany (kryptowalutowe)
 
Faucety umożliwiają gromadzenie starych kryptowalut jak pionierski Bitcoin. Praca z nimi polega na odbieraniu niskich kwot kryptowalut (stąd nazwa kran... kapiący) w ściśle określonym odstępie czasowym (od 1 minuty do 24 godzin). Wystarczy wejść na stronę kranu, wypełnić antybotową captche udowadniając, że jest się człowiekiem a nie automatycznym botem i kliknąć claim/submit itp. a kwota zostanie dodana do salda konta.
 
Narzędzia ułatwiające pracę z kranami kryptowalutowymi:
- KryptoTimer i ranking najlepszych kranów w jednym umożliwia wygodną, codzienną pracę » http://ebizpro.pl/kryptotimer.html
- Kalkulator potencjału zarobkowego kranów umożliwia znalezienie tych najbardziej dochodowych » http://ebizpro.pl/ka...-zarobku-krany/
 
Na koniec poradnik, który napisałem po kilkumiesięcznych testach kranów » http://ebizpro.pl/ja...ajlepsze-krany/
 
A...
 
...jak Airdrops
pol. zrzuty (krypto)
 
Kryptoaktywa z airdropów mają największy potencjał wzrostu wartości! Dlaczego? Airdropy to jedno z narzędzi reklamowych, wizerunkowych i dystrybucyjnych, wykorzystywanych przez nowe projekty blockchain, których wartość ma z założenia rosnąć wraz z rozwojem projektu. Zrzut polega na darmowej dystrybucji kryptoaktywów danego projektu wśród zgłoszonych użytkowników. Nic więc dziwnego, że obecnie airdropy cieszą się mocno rosnącą popularnością.
 
Poradnik o airdropach. Bezpieczeństwo, wymogi i pomocne źródła » http://ebizpro.pl/cr...owaluty-tokeny/
 
Lista airdropów, z których skorzystałem » http://ebizpro.pl/li...lne-zakonczone/
 
 
Airdropy kryptoaktyw, które osiągnęły wymierną wartość » http://ebizpro.pl/ta...ow-na-gieldach/
 
M...
 
...jak Mining
pol. kopanie
 
Wbrew pozorom ta metoda nie wymaga inwestycji w koparkę. Wystarczy wykorzystać stary, nieużywany sprzęt ;)
 
 
A...
 
...jak Affiliation
czyli stare, znane i sprawdzone programy partnerskie
 
Wykorzystanie programów partnerskich z kryptoserwisów można nazwać kopaniem kryptowalut bez kopania ;) gdyż pozwala gromadzić kryptoaktywa za zapraszanie nowych użytkowników do serwisu. Znajomość marketingu i reklamy internetowej na pewno pomoże w skutecznym wykorzystaniu tej metody.
 
 
na powyższej stronie znajduje się także pełny opis strategii FAMA - zapraszam do owocnej lektury.
 
Wskazówka dla osób z wolnym kapitałem na inwestycję
 
Zamiast niepewnej spekulacji jest jeszcze znacznie mniej ryzykowny arbitraż polegający na zarabianiu na różnicy kursowej między giełdami. Na facebooku można znaleźć polską grupę, której twórcy stworzyli automatyczny skaner do arbitrażu » https://www.facebook...bitragescanner/ Z braku czasu osobiście z tego nie korzystam, ale mam nadzieję, że kiedyś zacznę ;)
 
Kolejna opcja to zainwestowanie we własne strony www i płatne kampanie reklamowe w internecie, co znacznie przyspiesza i potęguje zyski ze strategii FAMA. Zarówno krany, airdropy jak i serwisy minigowe posiadają własne programy partnerskie, dlatego budowa dużej grupy poleconych to wymierny, regularny i automatyczny zysk.
 
Jak widać, spekulacja nie jest jedynym sposobem inwestycji własnych środków.
 
W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu » http://ebizpro.pl/kontakt/

 


eBizPRO.pl - sprawdzone zarabianie przez Internet
JakWygracWLottoPrzezInternet.pl - najskuteczniejszy system lotto online z unikalnym wykorzystaniem elementu mlm! Tutaj trzeba być!

Bot Name

Bot Name
 • Advert

#2
penx

penx

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 153 postów

Aby dowiedzieć się jakichś przydatnych informacji na temat zarabiania pieniędzy zaglądnij na http://www.magiapers...tektura-studia/ ja od jakiegoś czasu sporo siedzę na tym blogu i coraz bardziej się w niego wgłębiam. #3
penx

penx

  Praktyk

 • Użytkownik
 • 153 postów

W zarobieniu pieniędzy teraz bardzo mocno pomaga internet, dzięki niemu można zarabiać nawet kilkukrotnie więcej, a wszystko to zostało dobrze przedstawione na blogu http://www.contador....-policji-warto/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych