Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strona Internetowa Z Szablonu?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Czy jakieś poważne firmy stosują strony z szablonów? Warto w ogóle brać je pod uwagę, nie ukrywam, że zależy mi na niskiej cenie. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Zależy jak niska cena będzie Ci odpowiadała, oraz co to ma być za strona, jeżeli to jakaś strona fanowska, która nie ma z założenia przynosić zysków i nie liczy się dla ciebie wygląd to możesz polecieć na gotowcu, jednak jeżeli będzie to strona dla Twojej firmy, to musi być to wizytówka dla Twojej firmy, nie powinno być na odwal 

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

To ma być strona dla firmy. Firmę prowadzę już kilka lat, teraz widzę, że przydałaby się jednak strona, by ludzie łatwiej znaleźli mnie w internecie. Więc z tego co piszesz, to takie tanie rozwiązania nie są zbyt dobre tak? 

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Wygląd takiej strony z szablonu już odbiegu od norm, dodatkowo nie możesz ingerować w niego, jego wygląd zostanie taki sam już do końca, a często nawet przy indywidualnym projekcie wykonuje się jakieś poprawki, ale wtedy masz to za darmo.

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Jakie są najważniejsze elementy, jakie powinna posiadać profesjonalna strona? 

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

responsywność strony to w tych czasach już absolutna podstawa, jednak trzeba uważać, bo niektóre firmy tego nie robią, a tak ogólnie to na ma jakichś kurczowych rzeczy, których trzeba się trzymać, to tobie ma się podobać, musisz wiedzieć, czy chcesz, by na stronie była opcja logowania, publikowania postów itp. 

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Firmy pomogą mi w doborze odpowiedniego pakietu, jeżeli opiszę im całą sytuację, do czego potrzebna mi będzie strona, a może będą próbowali mnie naciągnąć na jak największe koszta, dlatego lepiej przemyśleć to samemu? 

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Raczej w tych czasach nie spotykam się ze zbytnim naciąganiem, firmy starają się jak najlepiej pomóc w wyborze, bo wiadomo, że jak wszystko zostanie dobrze zrobione, to jest szansa, że klient wróci. 

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Ty posiadasz swoją stronę? Ile czasu zajęło jej zbudowanie? 

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Ja posiadam sklep internetowy, podejrzewam, że mógłby być gotowy nawet jakoś po miesiącu, jednak trochę zwlekałem z podesłaniem tekstów i logówek, przez co całość przeciągnęła się jakoś o pół miesiąca. 

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Z usług jakiej firmy korzystałeś? Jesteś zadowolony z wykonanej pracy? 

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Ja korzystałem z agencji reklamowej Katowice do wykonanej usługi nie ma się co przyczepić, wszystko zrobione porządnie, a na największy plus zasługuje genialny kontakt z pracownikami firmy, którzy odpowiadają błyskawicznie i starają się dogodzić klientowi. 

FrankieeFran

FrankieeFran

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów

Dużo zależy od tego co ma przestawiać wasza strona internetowa. Jeżeli ma to być prosty blog to na pewno wystarczy jakiś gotowy, darmowy szablon. Jeżeli chcecie tak jak ja stworzyć sklep internetowy to już trzeba troszkę bardziej się wysilić ;) Co do rozwiązań do sklepów internetowych to jak siedzicie w temacie powinniście też zainteresować się usługami co-packingu od http://perfectmeridian.pl/ Według mnie jest to świetna rzecz dla wielu firm.

bratnyp1

bratnyp1

Początkujący

• Użytkownik
  • 42 postów

Według mnie stronę internetową, która jest Twoja wizytówką, tworzy się rzadko, warto więc dołożyć nieco więcej pieniędzy i cieszyć się naprawdę profesjonalnymi usługami projektowania i tworzenia stron internetowych. Nie ma sensu oszczędzać i potem wstydzić się przed klientami...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jjusti18

jjusti18

Praktyk

• Użytkownik
  • 101 postów

Jeżeli chodzi o mnie to uwielbiam piec ciasta.. Któregoś dnia pomyślałam, że fajnie by było założyć stronę internetową na której będę pokazywać moje wypieki i dzielić się przepisami na różne pyszności. Niestety nie miałam pojęcia, jak się tworzy się takie profesjonalne strony www. Na szczęście znajoma poleciła mi https://www.cube3d.pl/ i planuję skorzystać z ich pomocy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych