Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niezbędne Programy Do Firmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

skrzypczakwojciech98

skrzypczakwojciech98

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Witam, podobno wdrożenia systemu enova365 zapewniają zharmonizowanie wielu procesów powstających w przedsiębiorstwie na różnych poziomach - tak udało mi się wyczytać na pewnym z blogów dla przedsiębiorców. Czy uzyskam gdzieś program e nowa w Toruniu? Jeśli pisownia jest nieodpowiednia to przepraszam - po prostu się nie znam na tym . Dziękuję za wszelkie rady! Pozdrawiam

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 89 postów

Myślę, że w różnych branżach potrzebny będzie nieco inny arsenał software’u, więc i wielu różnych wypowiedzi można się tutaj spodziewać. Ja, siedząc naturalnie w gastronomiczno-kawiarnianych rzeczach, naturalnie mam perspektywę skręconą właśnie w stronę tych rejonów. I moim najświeższym i ulubionym odkryciem w takich większych programach, które ułatwiają mi pracę, jest https://joinposter.com/pl . Naprawdę super program, polecam – w największym możliwym skrócie pozwala na mobilne (bo oparte na przechowywaniu danych w chmurze, co jest chyba już standardem zresztą) zarządzanie firmą w praktycznie wszystkich ich aspektach – finansach, marketingu, inwentaryzacjach, wystawianiu paragonów, no wymień cokolwiek, a ja Ci potwierdzę, że ten program w tym pomaga. Generalnie chodzi o automatyzację wielu drobnych i uciążliwych czynności, które zjadają czas, który można byłoby poświęcić na bardziej jakościowe decyzje, niż ilościowe akcje, czyli tam, gdzie to czynnik ludzki jest najważniejszy. Resztą zajmie się program : ).

Bika

Bika

Stażysta

• Użytkownik
  • 83 postów

A skoro już mowa o oprogramowaniu dla firmy,to czy macie u siebie wdrożony elektroniczny obieg dokumentów, czy w dalszym ciągu korzystacie z papierowego? Ja czytałam ostatnio na http://www.primesoft...bieg-dokumentow, że taki obieg niesie ze sobą bardzo wiele korzyści dla firmy, więc sądzę, że warto by się było nad czymś takim zastanowić :) Trzeba iść z duchem czasu i korzystać z innowacji, jakie daje nam rozwój technologii ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych