Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze Foteliki Dla Dzieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

internetowygrzes

internetowygrzes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Top 12 fotelików samochodowych:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jjusti18

jjusti18

Praktyk

• Użytkownik
  • 101 postów

Szczerze mówiąc taki ranking mało mi mówi... Dla mnie najbardziej czytelnym rankingiem jest ten https://e-foteliki.p...we-ranking.html . Masz tutaj wyróżnione najróżniejsze modele dla danej kategorii. Znajdziesz tam ocenę poszczególnych cech, ocenę ogólną, cenę. Dzięki niemu można znaleźć w prosty sposób najbezpieczniejszy fotelik dla dziecka.

Fionnka009

Fionnka009

Początkujący

• Użytkownik
  • 38 postów

Sam fotelik to w sumie jedno, trzeba tez zainteresowac się odpowiednią bazą pod foteliki. Wybrana przez was baza do fotelika musi być nie tylko bardzo wygodna w montażu i demontażu, ale i także, a co powiedzialabym że jest najwazniejsze, kompatybilna z modelem fotelika na jaki stawiacie. Tu jednak producenci nie sa jacyś wymagający. Głównie jest tak że spokojnie można dobrac wiele modeli fotelików do jednej bazy. Ale mimo wszystko przezorny zawsze ubezpieczony i radzę na takie rzeczy zwracać uwagę przez zakupem

Bot Name

Bot Name
  • Advert

rikanaa

rikanaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

ja bardzo lubię foteliki firmy Easy Go. Sama zdecydowałam się na zakup modelu Nino Isofix - przedział wagowy 9-36 kg. To bardzo uniwersalny model, ma 5 stopnoową regulację zagłówka i aż 5 pozycji pochylenia siedziska. Fotelik ma też dodatkowe wzmocnienie boczne side armour, co dodatkowo zabezpiecza dziecko podczas ewentualnego zderzenia bocznego. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych