Skocz do zawartości

Zdjęcie

Impreza Firmowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

sonia78

sonia78

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Cześć :) szukam pomysłów na organizacje imprezy firmowej. Spotkaliście się z czymś ciekawym? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Termin mnie goni a zero pomysłów :P

Bot Name

Bot Name
  • Advert

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Ja tam jestem zdania, że z imprezami firmowymi nie należy wymyślać niczego oryginalnego. Ludzie  po pracy wolą, co widzę na podstawie własnych pracowników raczej usiąść, napić się piwka, pogadać, jednym słowem wyczilować się. Ja w swojej firmie mam 14 pracowników i staram się, aby co 2-3 miesiące była jakaś impreza integracyjna. Dzięki temu mogę sobie pozwolić na wzajemne zbliżenie ludzi między sobą. Przecież nie chodzi o to, aby w firmie panowała grobowa atmosfera, albo jak miałem jeszcze na początku swojej kariery zawodowej, gdy sam byłem pracownikiem, że wszyscy siedzieli z nosami wpatrzonymi w komputer i pisali różne rzeczy, odzywając się do siebie na gg. W ten sposób, ograniczając wzajemne kontakty do "witam" i "na razie", żadnej atmosfery w firmie nie zbudujemy. Dlatego moim zdaniem takie wyjście grupowe na piwo może być od czasu spoko rozwiązaniem. Przy okazji, jako że tematyka wątku jest poniekąd firmowa, chciałem się z Wami skonsukltować, czy ktoś kiedykolwiek korzystał z usług tej firmy - http://www.best-rent...szawa-samochodu? Szukam kogoś, kto pozwoliłby mi wynająć samochód kombi na minimum rok, we w miarę przystępnej cenie. Jeśli kiedykolwiek zetknęliście się z tą firmą, będę wdzięczny

Adamila021

Adamila021

Stażysta

• Użytkownik
  • 53 postów

Na wszelkie imprezy firmowe wypadałoby się wyposażyć w w jedzenie. Ja ostatnio organizowałam takie wydarzenie i skorzystałam z oferty http://savpol.pl . Firma zaopatrza właśnie podobne wydarzenia jak i współpracuje z restauracjami czy kawiarniami

amanda34

amanda34

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Mam dla Ciebie idealną atrakcję :) Występ Dawida Krzyżowskiego, który zajmuje się freestylem z piłką. Robi mnóstwo ciekawych sztuczek, dzięki czemu zawsze przykuwa uwagę i wywołuje ogromne wrażenie na widzach. Może zrobić także show LED-owe , które możesz tutaj zobaczyć http://kojakfree.com . Powinno się to innym spodobać. 

Olaprima

Olaprima

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 15 postów

Moja dobra znajoma organizuje firmową imprezę. Chce to zrobić w jakimś naprawdę prestiżowym lokalu. Myślę, ze najlepszym rozwiązaniem będzie Restauracja Akademia w Warszawie. Specjalizują się w końcu w organizacji eventów. Mają salę na 60 osób, więc można pomieścić wielu gości. Słyszałam, że opracowują zawsze specjalne menu, aby wszystkich zadowolić. Po prostu super lokal!

Bika

Bika

Praktyk

• Użytkownik
  • 108 postów

Może i każdy już zna ten gadżet, ale moim zdaniem nadal bardzo fajną atrakcję na taką imprezę jest fotobudka. Cena fotobudki teraz nie jest już tak wysoka jak kiedyś, więc myślę, że tym bardziej warto się na coś takiego zdecydować. To nie tylko doskonała zabawa i kupa śmiechu, ale również miłe pamiątki w postaci zdjęć ;) 

rekor

rekor

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Patrzcie tutaj - https://www.zielonap...ta_dla_firm.php

Miejscówka w Bieszczadach, w której zapewniają w zasadzie wszystko, co tylko sobie wymyślicie.

Okolica cudowna, klimatyczna, wyjątkowa. 

Na miejscu plaża, basen, kajaki, sauna i całe mnóstwo innych tematów.

To chyba dobry kierunek, prawda? 

fashionelka

fashionelka

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Jeśli chcecie smacznie zjeść i miło spędzić czas to wybierzcie się do warszawskiej restauracji Bubbles. My z przyjaciółmi coraz częściej wybieramy się na kolację właśnie do tej restauracji. Posiłki mają tam znakomite, a atmosfera fantastyczna. Obsługa zawsze życzliwa, chyba nie ma do czego się przyczepić :).

Osk8214

Osk8214

Stażysta

• Użytkownik
  • 56 postów

A ja bardzo nie lubię firmowych imprez. Zawsze staram się z nich "wymiksować".

babr

babr

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

A ja uwielbiam imprezy firmowe bo pozwalają się lepiej poznać pracownikom. W tym roku bawiliśmy się w klubie A1 we Włocławku na firmówce i było super! Każdy się wytańczył, napił dobrego alko i bawił do białego rana.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

giga11

giga11

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Nam szef swego czasu obiecał taką imprezę na torze Slovakia Ring. Ale niestety do imprezy nie doszło, a nas przeniesiono do innego dyrektora, który już tego typu imprez nie zamierza robić :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych