Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Najlepiej Dostać Się Na Lotnisko W Modlinie?

lotnisko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Osk8214

Osk8214

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Warto korzystać z przylotniskowych parkingów? Czy jednak lepiej samochód pozostawić w domu?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Kamil77

Kamil77

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Na pewno warto, chociaż ja znam siebie i wiem, że denerwowałbym się bardzo przez cały urlop co tam z samochodem. Dlatego sam chyba wolę jechać takim transferem na lotnisko a auto zostawić w garażu.

Kartello3

Kartello3

Stażysta

• Użytkownik
  • 73 postów

Ja tam wolałbym samochód zostawić pod domem - nie martwić się o niego i nie płacić za postój gdzieś pod lotniskiem... Na samolot zawsze ktoś Cię może podrzucić, do Modlina jeżdżą też busiki z centrum :)

Patii081

Patii081

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 19 postów

Według mnie parking przy lotnisku w Balicach to naprawdę dobra opcja. Jazda własnym samochodem na lotnisko jest na pewno bardziej komfortowa bo jedziecie na taką godzinę jaka Wam pasuje, a nie jak przewiduje rozkład. To jest szczególnie ważne gdy na przykład lot jest późnym wieczorem albo bardzo wczesnym porankiem i może być problem z komunikacją międzymiastową.

wiktorr7

wiktorr7

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Własny samochód można zostawić na parkingu pod lotniskiem, a po wylądowaniu w innym mieście po prostu wynająć sobie jakiś - to wygodniejsze i niezbyt kosztowne. Warta uwagi jest wypożyczalnia samochodów http://carfree.pl/ można u nich wynająć różne auta zarówno na krótko, jak i dłuższy okres czasu.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

giga11

giga11

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Z tego co się orientuje to ModlinBus to jedyny przewoźnik, który oferuje połączenie autobusowe z centrum Warszawy do Portu Lotniczego Warszawa. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lotnisko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych