Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wynajem Sal Szkoleniowych W Warszawie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

fafik

fafik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Niedawno byłem na szkoleniu odnośnie inwestowania na forexie i powiem szczerze, nie wiem co ludzie myślą zbierająć 30 osób do małej, nieklimatyzowanej sali.. Polecę wszystkim organizującym takie eventy firmę zajmującą się wynajmem sal szkoleniowych na terenie Warszawy, tj. https://i-viewmeetings.pl/szkolenia/

Salki są klimatyzowane, posiadają pełen potrzebny osprzęt, mają wygodne fotele i i biurka na odpowiedniej wysokości. Są tez różne ich rodzaje, dlatego nie trzeba upychać 30 osób w małej sali tylko można spokojnie wybrać taką, która się najbardziej nada.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Wilk889

Wilk889

Stażysta

• Użytkownik
  • 56 postów

A czy istnieje tam możliwość wynajęcia lokalu na nieco dłużej? Bo na stronie o tym nie doczytałem, a właśnie szukam niedużego lokalu biurowego na około pół roku.

bratnyp1

bratnyp1

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

A czy istnieje tam możliwość wynajęcia lokalu na nieco dłużej? Bo na stronie o tym nie doczytałem, a właśnie szukam niedużego lokalu biurowego na około pół roku.

To może oferta tych lokali do wynajęcia w centrum Warszawy będzie dla Ciebie interesująca? Zobacz sobie co mają w swoich propozycjach i skontaktuj się z nimi.

Bika

Bika

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Zawsze wynajmując taka salę warto zwrócić uwagę na to, czy jest ona odpowiednio wyposażona. My na przykład kiedyś trafiliśmy na taką, gdzie był projektor, ale nie było ekranu. Od tamtego czasu zawsze wozimy ze sobą przenośny ekran projekcyjny, który zamówiliśmy na stronie https://tablice-magn...any-projekcyjne. Wcale dużo nas to nie kosztowało, a przynajmniej nie musimy się już martwić o ten element wyposażenia :)

Kartello3

Kartello3

Praktyk

• Użytkownik
  • 118 postów

My to jednak szykujemy się do zakupu biura z salą szkoleniową na własność. nie wiem tylko, czy dostaniemy odpowiedni kredyt.

Moniczka1987

Moniczka1987

Stażysta

• Użytkownik
  • 79 postów

My ostatnio biuro wynajęliśmy . Mamy tylko duży problem z zabezpieczeniem wejścia do niego. Nie przewidzieliśmy, że nie da się zainstalować domofonu, a chcielibyśmy odciąć się od reszty budynku

Bot Name

Bot Name
  • Advert

balbinka11

balbinka11

Początkujący

• Użytkownik
  • 41 postów

To może pomyślcie o montażu czegoś jak te urządzenia kontroli dostępu ? Być może uda Wam się wydzielić na to jakąś odpowiednią przestrzeń?

Użytkownik balbinka11 edytował ten post 19 June 2019 - 09:46

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych