Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Bronic Się Przed Manipulacją

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

elabarbara

elabarbara

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

Chcę poruszyć temat manipulacji, który jest powiązany w znacznym stopniu z oszustami. Otóż oszuści bardzo często stosują metodę manipulacji wobec swoich ofiar aby osiągnąć zamierzony cel. Osoby podatne na takie zachowania o słabym charakterze często nie zdają sobie nawet sprawy, że ktoś nimi manipuluje. Dlatego też uważam, że należy bronic się przed takim złym wpływem innych, ponieważ wpływa to destrukcyjnie na nas. Postanowiłam poczytać i zapoznać się z publikacjami powiązanymi z zagadnieniem manipulacji. Znalazłam interesujący artykuł http://astoma.phorum....php?f=4&t=3770, który pomoże ofiarom takiej techniki stosowanej wobec nich.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bratnyp1

bratnyp1

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Ja polecam udać się na szkolenie z technik perswazji i manipulacji ;)

Wilk889

Wilk889

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Moim zdaniem manipulacja jest już tak wszechobecna, że każdy chyba uważa i ma w głowie to, że ciągle jest do czegoś nakłaniany, namawiany...Ale warto zawsze wiedzieć więcej :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Osk8214

Osk8214

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów

Dokładnie, szkolenia na pewno pomogą, bo wyrobią w nas świadomość tego z czym mamy do czynienia. Zobacz sobie na te bezpłatne szkolenia, myślę, że będą pomocne i że warto wygospodarować na nie czas.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych