Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie O Ubezpieczenie Samochodu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Słuchajcie, moje koleżanki i koledzy, wybaczcie, że rozpoczynam trochę nietypowy wątek jak na to forum, ale potrzebuję Waszej pomocy. Mianowicie chodzi o to, że wkrótce kupuję swój nowy samochód. Kumpel sprowadzi mi z Niemiec prawdopodobnie 9-letnią toyotkę, od razu chciałem tę markę, bo uważam ją za jedną z najbezpieczniejszych. Wracając do meritum, to będzie moje pierwsze auto i będę musiał je ubezpieczyć. W każdym razie szukam możliwie taniego ubezpieczenia (w przypadku osoby młodej nie jest to łatwe) i znalazłem tę ofertę - https://www.gothaer.pl/ Ktoś z Was ją kojarzy?

FineBlack

FineBlack

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

Jeśli chcesz dobre ubezpieczenie to wybierz PZU, to jest sprawdzona i pewna firma. O tyle dobre to jest, że oprócz OC możesz wziąć ubezpieczenie AC, dobra cena, uczciwe warunki - bardzo polecam, również dla młodej osoby.

hanka338

hanka338

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

idz do ubezpieczyciela on ci dokladnie obliczy i zaproponuje firme w ktorej najbardziej ci sie oplaci

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 81 postów

Dla porównania zobacz jeszcze jakie warunki zaproponuje Ci firma http://www.mtu24.pl/ Wielu kierowców popełnia błąd, decydując się na wykupienie przypadkowej oferty ubezpieczenia OC. Wówczas ryzyko przepłacania za polisę jest bardzo duże. Biorąc bowiem pod uwagę fakt, że zakres ubezpieczenia OC jest regulowany ustawowo, podobnie jak jego maksymalne sumy gwarancyjne, można wybrać najtańszą polisę. A to wszystko bez obaw o ograniczony zakres ochrony ubezpieczeniowej.

gerika

gerika

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

A czy sądzicie, że ubezpieczenie samochodu w ubezpieczeniaonline.pl to dobry wybór? Ja właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego.

Użytkownik gerika edytował ten post 18 January 2018 - 14:19

mrobert15

mrobert15

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się gospodarką, bankowością, ekonomią, polityką. Lubię podróże, pływanie, tenisa. Moje nowe hobby to strony internetowe i blogi finansowe.

proponuję sprawdzić jakąś porównywarkę ubezpieczeń, których pełno w Internecie ...

Witryna finansowa Kredyty Lokaty Konta. Informacje gospodarcze, oferty bankowe, np. pożyczki online, kredyty gotówkowe i hipoteczne, oferta dla firm, ubezpieczenia - np. ubezpieczenie OC oraz inne usługi finansowe. Można też założyć konto, lokaty bankowe albo konto oszczędnościowe. Dostępny ranking kredytów gotówkowych.

beniusiek

beniusiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Według mnie skupianie się na ofercie jednej firmy, to nie do końca dobry kierunek. Moim zdaniem lepiej mieć szerszy pogląd na rynek i porównać jednocześnie propozycje od kilkunastu ubezpieczycieli. Teraz jest, to o tyle proste, że wszystko można zrobić przez internet. Na przykład na https://superpolisa.pl/ można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, ale też turystyczne i majątkowe.

arek1

arek1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja korzystałem z PZU i było spoko, nawet tanio w porównaniu do innych ofert. 

Adell

Adell

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Mój sposób - zajedź do bardzo małego miasteczka (lub trochę większej wsi) i zapytaj o agenta ubezpieczeniowego. W takich małych miasteczkach potrafią wynaleźć mega korzystne oferty  :icon_cool:  :victoria:  :zeby:

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 104 postów

Ja natomiast radzę na początek zapoznać się z blogiem http://www.starszeau...komis-koszalin/ przydałoby się wiedzieć jakie zalety i wady ma samochód, który chcemy kupić, tego wszystkiego się dowiedziecie właśnie z tego portalu 

Kartello3

Kartello3

Stażysta

• Użytkownik
  • 80 postów

To ja też mam pytanie w kwestii ubezpieczenia OC. jak myślicie, że ubezpieczyciel wynagrodzi w postaci jakiejś zniżki fakt udziału kierowcy w tego typu nauce bezpiecznej jazdy? Wszak kierowca jeździ wtedy bezpieczniej i pewniej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych