Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenia Menadżerskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 111 postów

Inwestujecie w tego typu szkolenia? Zastanawiam się czy naprawdę się opłaca, jak sądzicie, może ktoś z Was ma doświadczenie w temacie?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tst

tst

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Jeśli szkolenie jest odpowiednio dobrane to jasne,ze warto jest inwestować w rozwój. Jeśli chodzi o szkolenia menadżerskie to polecam szkolenia z 3 rzeczy

technik negocjacji

motywacji

oraz kierowania zespołem ludzkim ( nie każdy rodzi się przywódcą, ale wiekszości rzeczy można sie nauczyć)

Zapoznaj się z programami menadżerskimi od LHH. Jedna z bardziej znanych firm szkoleniowych w Polsce. 

https://www.lhhpolsk...y-menedĹźerskie

Użytkownik tst edytował ten post 01 December 2017 - 09:27

Marikaa05

Marikaa05

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Myślę, że jeśli pracujecie w dużej firmie i jesteście ambitnymi osobami to warto zainwestować w takie szkolenie. Góra to na pewno zauważy :D Również same firmy organizują takie szkolenia dla swoich pracowników. Jeżeli interesuje Cie tam tematyka to sprawdź ofertę firmy Witalni. Organizują oni bardzo dużo szkoleń menedżerskich z różnej tematyki. Również coś dla początkującego menedżera

Kacha85

Kacha85

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Jeśli chodzi o szkolenia dla menadżerów to mogę polecić tę firmę https://witalni.pl/s...znesowe-krakow/. Sama korzystałam z ich usług kilka razy i muszę chyba przyznać, że były to najbardziej wartościowe szkolenia na jakich kiedykolwiek byłam. Prowadzący to ludzie aktywnie działający w świecie biznesu, dlatego przekazywana wiedza to była czysta praktyka.

mikis

mikis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Szkolenie może być ciekawe. Jednak wszystko zależy od tego, co będzie przekazane na takim szkoleniu i kto je będzie prowadził.

Kartello3

Kartello3

Stażysta

• Użytkownik
  • 80 postów

U mnie w firmie jak najbardziej inwestuje się w różnego rodzaju szkolenia. Ostatnio mieliśmy typowo sprzedażowe szkolenie, Świetny gość to prowadził :) Odgrywaliśmy scenki, uczyliśmy się kontrargumentów, zbijania obiekcji - rewelacja.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Kamil77

Kamil77

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

My również stawiamy na szkolenia. W przyszłym miesiącu planujemy takie szkolenie flotowe dla naszych kierowców i przedstawicieli handlowych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych