Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent

parapetowka prezent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

elilla

elilla

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

hej, 

szukam pomysłu na prezent dla znajomego. Niedługo idę na parapetówkę. Co się daje przy takiej okazji ? :)

Może zamówię coś stąd https://www.murrano.pl/ np deskę do krojenia z grawerem, zawsze się przyda i będzie pamiątka. 

Użytkownik elilla edytował ten post 19 October 2017 - 07:25

Adamila021

Adamila021

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

Jak na parapetówkę sie wybierasz to na pewno warto kupić coś dla domu. Może jakiś kwiatek, albo coś z małego AGD? Ja dostałam od rodziców jak się wprowadzałam bardzo fajny zestaw sztućców z marki Hefra. Może też w tym kierunku własnie pojdziesz?

Bazylstek

Bazylstek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Ja ostatnio byłem u znajomego na parapetówce i na początku miałem problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Trochę się go podpytałem co aktualnie potrzebuje i postawiłem na zestaw narzędzi. Ze względu na brak czasu zamówiłem narzędzia w sklepie internetowym narzędziowym. Dzięki zakupom online nie musiałem poświęcać dużo czasu na szukanie odpowiedniego zestawu.

Marikaa05

Marikaa05

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Na taką okazję i to jeszcze dla kumpla to raczej proponowałabym cos nie zobowiązującego, jakąś drobnostkę. Może praktyczną może troche zabawną. Najlepiej odwiedź hurtownie z upominkami i tam poszukaj sobie czegoś. Ja tam zaglądam jak nie mam pomysłu na prezent. Na pewno coś wybierzesz w sam raz na taką okazję. Myślę, że zabawne kieliszki będą ok

Użytkownik Marikaa05 edytował ten post 16 November 2017 - 07:51

finansistka

finansistka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

A co z prezentami  na Święta? Macie już jakieś pomysły? Najgorsze są prezenty dla dzieci. Myślę, że w tym roku je zaskoczę. Zdecydowałam się na list od Mikołaja, taki specjalnie dla córki i syna. Ale będą miały niespodziankę. Można taki list zamówić tutaj http://www.listymikolaja.pl/. To będzie świetny prezent.

PaulineczkaN

PaulineczkaN

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

My w tym roku z mężem postanowiliśmy wykupić dla córki dodatkowe zajęcia taneczne z jej wymarzonym instruktorem. Córka od jakiegoś czasu uczęszcza na zajęcia taneczne tyle, że są to zajęcia grupowe. Indywidualne zajęcia trochę kosztują. Zdecydowaliśmy się na taki prezent, ponieważ w następnym roku w naszym mieście odbędą się zawody taneczne, w których córka chce wziąć udział. Już nie możemy się doczekać kiedy powiemy jej o tym:)

dzonybrafo

dzonybrafo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Dobry pomysł, taki prezent zawsze da coś więcej niż chwilową radość

Forsa

Forsa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 19 postów

0,5 albo 0,7 to zawsze uniwersalny pomysł na parapetówkę. :icon_biggrin:

bratnyp1

bratnyp1

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

w ramach prezentu na parapetówkę to chyba najlpiej postawić na coś praktycznego, co się przyda w domu np. express do kawy 

babr

babr

Początkujący

• Użytkownik
  • 29 postów

Znawcą nie jestem w temacie prezentów, ale może kup mu jakieś dobre perfumy jak np. https://tagomago.pl/...owa-spray-75ml/ ? Ja z takiego prezentu byłbym zadowolony

Wilk889

Wilk889

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Jak parapetówka to raczej alkohol, który sami wypijecie i jedzenie, które sami zjecie na imprezie :D A jeśli chodzi o upominek, to może jakiś przydatny gadżet do mieszkania? 

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 76 postów

Ja ci polecam podarować mu obraz. Dlaczego obraz, bo po pierwsze raczej na parapetówkę daje się rzecz do domu. Po drugie jest to bardzo przemyślany prezent. Ponieważ inwestycja w sztukę bardzo się opłaca. A ja nie namawiam na kupienie byle jakiego obrazu. Tylko takiego z duszą oraz z perspektywami. Na przykład na aukcjach na https://desa.pl są obrazy młodych i już sławnych artystów, które można kupić za dosłownie parę stówek. No ale te dzieła mają przed sobą świetlaną przyszłość i nie wiadomo czy nie sprzedają się one w przyszłości, za jakieś 40 lat w takiej cenie jak obraz Macierzyństwo Wyspiańskiego, który osiągnął na aukcji ponad 4 mln złotych. Czyli w prezencie nie tylko daje się ozdobę do domu, ale nie małą inwestycję. Mogącą przynieść zysk w przyszłości. Dajesz też jakie takie zabezpieczenie na czarną godzinę. Bo z roku na rok jak i artysta staje się sławniejszy to i wartość jego dzieła rośnie. Ja tam uważam, że jeśli chodzi o parapetówkę to jest to bardzo dobry prezent. 

jjusti18

jjusti18

Stażysta

• Użytkownik
  • 55 postów

A ja chciałabym zakupić coś praktycznego dla mojej siostrzenicy, która wkrótce kończy pół roczku. Zastanawiam się czy warto byłoby kupić szelki do nauki chodzenia ? Jest wielu przeciwników takiej metody nauki chodzenia, ale też i zwolenników. Także nie wiem czy decydować się na taki prezent.

SiraSzirin

SiraSzirin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 13 postów

Tutaj znajdziecie świetny pomysł na prezent  - https://gerlach.pl

mekyn

mekyn

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Ja na parapetówkę nosze zwykle kwiatki i wystarczy.

ingaa

ingaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Alkohol i jakiś drobiazg :) To tylko spotkanie towarzyskie, nie jakaś większa i poważna impreza :)

rafael

rafael

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Ja zawsze kupuję kwiatek doniczkowy :D chyba nie ma co silić się na jakieś dodatki do mieszkania, bo nie wiadomo, czy spodobają się właścicielom :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych