Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tanie Loty?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Osk8214

Osk8214

Stażysta

• Użytkownik
  • 70 postów

Planuję zorganizować sobie spoźnione "wakacje", że tak to ujmę na własną rękę. Do tej pory dużo nie latałem, a jak już to tylko za pośrednictwem biura podróży i dlatego chciałbym się dowiedzieć, który przewoźnik obecnie oferuje najtańsze loty (chodzi mi o Europę). 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Kamil77

Kamil77

Stażysta

• Użytkownik
  • 70 postów

Z tego co się orientuje to obecnie jednym z najtańszych przewoźników jest Ryanair

SylwesterPasiek

SylwesterPasiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Ryanair albo Wizzair, z tym drugim nawet częściej latam. Takie "spóźnione" wakacje to też fajna opcja, na pewno nie będzie takiego tłoku, jak w sezonie. Ja właśnie wróciłem z urlopu, ale w tym roku postanowiłem pozwiedzać Polskę - a w szczególności Śląsk, także ograniczyłem się do pociągów :) Budżet miałem tym razem nieco mniejszy, ale udało mi się zobaczyć naprawdę ciekawe miejsca i znalazłem rewelacyjne noclegi w samym centrum Katowic. Ale myślę, że za rok jednak znowu wybiorę się za granicę, trzeba pozwiedziać trochę świata :)

Kamil77

Kamil77

Stażysta

• Użytkownik
  • 70 postów

Ja też jak latam to najcześciej korzystam z usług Ryanair lub Wizzair. Ale Ryanair ma chyba tańsze loty. Trzeba po prostu śledzić i szukać okazji, bo takie sie trafiają nawet u droższych przewożników. 

Bika

Bika

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

A nie lepiej skorzystać z jakieś sprawdzonej wyszukiwarki lotów? Na przykład na https://biletylotnicze-24.pl/ możemy szybko i sprawnie wyszukać interesującego nas lotu, porównać oferty rożnych linii lotniczych, a nawet zarezerwować sobie miejsce. Wszystko jest bardzo przejrzyste i wygodne w obsłudze :) No i na pewno taka metoda będzie dużo szybsza niż wchodzenie po kolei na strony linii lotniczych i porównywanie cen za dane loty ;) 

Inatka93

Inatka93

Stażysta

• Użytkownik
  • 97 postów

Wczoraj byłam na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017. To było spotkanie ogólnie biznesowo - sportowe . Po udziale w tym evencie stwierdzam, że mamy naprawdę wielu dobrych przedsiębiorców, do których niestety trudno trafić. Co do lotów, to nie latałam jeszcze, ale spróbuję choć raz wżyciu, 

ArekJ

ArekJ

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Fajnie ;) Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

bratnyp1

bratnyp1

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Z tego co widzę, kilka osób już tu o Ryanair wspominało. Tutaj piszą o lotach Ryanair więcej - zobaczcie koniecznie.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jjusti18

jjusti18

Praktyk

• Użytkownik
  • 133 postów

Wybierając się w podróż niezależnie od rejonu warto wykupić sobie ubezpieczenie. Zakupienie polisy nie jest niczym skomplikowanym, ponieważ wszystko możecie załatwić drogą online. A tutaj https://podroze.ubea.pl nawet znajdziecie kalkulatory  ubezpieczeń podróżnych z którym warto się zapoznać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych