Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pko Kredyt Pod Hipotekę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

tst

tst

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Czy warto w PKO zaciagnąć kredyt pod hipotekę? Zastanawiam się nad tym już od długiego czasu, albowiem już wiele opinii słyszałem, Jedne pozytywne drugie nie....dlatego sam nie wiem co mam zrobić i kto ma rację.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

petrus2

petrus2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Moi rodzice brali kredyt właśnie w pko na mieszkanie i nawet szybko spłacili. Inna sprawa, że pochodzimy z małego miasteczka, gdzie wówczas (w 2007 roku) wybór był ograniczony do pko bp i banku spółdzielczego. W spółdzielczym otrzymaliby kredyt na o wiele gorszych warunkach, więc w końcu zdecydowali się na pko bp. WIęc moja rada jest taka: jeśli nie masz wielkiego wyboru, to na "bankowym pustkowiu" dobre i pko bp. A jeśli jesteś, powiedzmy z Gdańska, Torunia czy Wrocławia, warto posprawdzać inne oferty.

EkspertPKO

EkspertPKO

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kredytu Hipotecznego w PKO Banku Polskim.

Minimalny udział wkładu własnego to jedynie 10% środków własnych. Prowizja ustalana jest indywidualnie i wynosi od 0% do 3,5% wartości kredytu - płatna jednorazowo z góry. Natomiast ratę kredytu może Pan rozłożyć nawet do 35 lat. Pozwoli to maksymalnie obniżyć ratę kredytu, dzięki czemu łatwiej będzie Panu zaplanować inne wydatki. Zapraszamy do najbliższego oddziału! Dodatkowe informacje znajdzie Pan na stronie www.pkobp.pl (Kredyty hipoteczne).

Użytkownik EkspertPKO edytował ten post 13 September 2017 - 16:36

Bot Name

Bot Name
  • Advert

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 87 postów

Dopytaj sie w Openfinance albo w Expanderze. Porównaj sobie równiez oprocentowanie . W sieci są porównania tak więc mozesz sobie sam na spokojnie zorientować się jak przedstawia się oferta tego banku w porównaniu do innych banków.

Ogólnie spory bank, znam osoby, które miały tam kredyt. Tak wiięc jesli warunki są ok to mozesz się starać. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych