Skocz do zawartości

Zdjęcie

Badanie-Opinii.pl - Zarabianie Na Wypełnianiu Ankiet + Program Partnerski

płatne ankiety ankiety online zarabianie na ankietach płatne wypełnianie ankiet badanie opinii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów
Chciałbym Wam zaprezentować panel płatnych ankiet Badanie Opinii, należący do firmy badawczej Biostat, działającej na rynku od 15 lat. Średnio za każdą ankietę otrzymujemy równowartość punktową 15 zł (są też mniej płatne, ale za to bardzo krótkie), a minimum do wypłaty to 50 zł. Zaproszeń do badań jest bardzo dużo, dlatego szybko można uzbierać minimum. Pieniądze są wypłacane na konto bankowe w czasie 7 dni. Podatek jest rozliczany w formie ryczałtu, więc nie musimy się martwić o PIT. Plusem jest także możliwość wypełniania ankiet za pośrednictwem aplikacji mobilnej. 

Dowód wypłaty:

Program umożliwia również powiększenie zarobków za polecanie ankiet znajomym. Za każdą wypełnioną przez zaproszoną osobę ankietę otrzymuje się punkty (20% od jego zarobku), co pozwala błyskawicznie uzbierać minimum. Otrzymałem już kilka wypłat z tego serwisu, więc mogę z czystym sumieniem polecić. Podaję link niżej, zachęcam kolejne osoby do przyłączenia się :)

Użytkownik mks22 edytował ten post 21 August 2017 - 06:52

Zachęcam do spróbowania pracy jako tajemniczy klient. Świetnie stawki, ciekawe projekty, uczciwa firma z 12 letnim stażem na rynku. Polecam! 

tajemniczy-klient.com.pl

ggusia

ggusia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Rzeczywiście strona wypłacalna:)

goodtime

goodtime

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Zarabiaj na wypełnianiu ankiet polecaj swoim znajomym http://rejestracja.o....htm?u=76212101

mrobert15

mrobert15

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się gospodarką, bankowością, ekonomią, polityką. Lubię podróże, pływanie, tenisa. Moje nowe hobby to strony internetowe i blogi finansowe.

zarejestrowałem się i czekam; czy firma wysyła mailem zaproszenia do wypełniania ankiet?

Witryna finansowa Kredyty Lokaty Konta. Informacje gospodarcze, oferty bankowe, np. pożyczki online, kredyty gotówkowe i hipoteczne, oferta dla firm, ubezpieczenia - np. ubezpieczenie OC oraz inne usługi finansowe. Można też założyć konto, lokaty bankowe albo konto oszczędnościowe. Dostępny ranking kredytów gotówkowych.

karln

karln

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

zarejestrowałem się i czekam; czy firma wysyła mailem zaproszenia do wypełniania ankiet?

Mi wysyłają, ale dla pewności sprawdzam jeszcze w panelu. A spróbuj zaprosić znajomych, wtedy kasa sama się robi

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: płatne ankiety, ankiety online, zarabianie na ankietach, płatne wypełnianie ankiet, badanie opinii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych