Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Odkurzacz Do Domu?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

nokichi19

nokichi19

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego odkurzacza i totalnie nie mam pojęcia, jaki powinnam sobie wybrać. A chodzi mi o taki, który byłby najlepiej przyjazny dla alergików i żeby nie było żadnych problemów z opróżnianiem brudu, bo kiedyś mole mi zalęgły w odkurzaczu tylko dlatego, że nie mogłam w ogóle go otworzyć

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Bika

Bika

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów

Jeśli zależy Ci na tym, żeby odkurzacz dobrze radził sobie z alergenami, to zwróć uwagę przede wszystkim na to, czy posiada on filtr HEPA. Poza tym producenci stosują również inne, innowacyjne rozwiązania. Na przykład w niektórych modelach odkurzaczy marki Hoover zostały zastosowane mini turbo szczotki z jonami srebra, dzięki którym można pozbyć się większości drobnoustrojów i alergenów z odkurzanych powierzchni.

skrzypczakwojciech98

skrzypczakwojciech98

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Z tymi odkurzaczami to trzeba uważać! Niektóre z nich mają zdecydowanie za dużą moc jak na takie urządzenie do zbierania kurzu. Potem trzeba kupić generator prądu bo nagle, w sposób zupełnie niespodziewany wywala korki w całej wsi.

Bazylstek

Bazylstek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Jeśli mamy w domu alergików to powinniśmy mieć odkurzacz z filtrem HEPA bądź z filtrem wodnym. Dobry odkurzacz to podstawa, dlatego nie powinniśmy oszczędzać. Odbiegając trochę od tematu, na jesień kupiliśmy z żoną odkurzacz do liści, dzięki któremu sprzątanie podwórka z liści jest o wiele łatwiejsze i zdecydowanie przyjemniejsze.

skrzypczakwojciech98

skrzypczakwojciech98

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Jeśli oczekujesz mojej dobrej rady w doborze odkurzacza, to osobiście poleciłbym Tobie taki pasujący do aktualnego trendu urządzeń projektowanych pod smart home czyli inteligentne systemy kontroli, sterowania i monitoringu.

Użytkownik skrzypczakwojciech98 edytował ten post 02 March 2018 - 11:32

morik

morik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Szukasz zwykłego odkurzacza czy odkurzacza piorącego? Jaki masz budżet?

bednarz

bednarz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów

Ja uważam, że odkurzacz powinien być lekki. Szczególnie, jeśli ma się do wysprzątania dużą powierzchnię na kilku piętrach...

terik

terik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Nam akurat popsuł się odkurzacz. Zastanawiamy się czy kupić odkurzacz piorący czy normalny. Co polecacie?

rafael

rafael

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów

Z piorącego nigdy nie korzystałem, ale polecam odkurzacz z turbo szczotką. Sprawdza się w szczególności przy zwierzaku.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

balbinka11

balbinka11

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

A ja polecam piorący. Przynajmniej ma się gwarancję ,,głębszego"  wyczyszczenia dywanu, a nie tylko zebrania śmieci :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych