Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie/seo? Lepiej Samemu Czy Zlecić ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Osk8214

Osk8214

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Otwieram własną firmę ze srzętem komputerowym. Zastanawiam się nad reklamą w tym m.in. nad dobrym wypozycjonowaniem strony. Jak myślicie, lepiej samemu podziałać w tym kierunku czy może zlecić komuś to zadanie ? Jakie są wasze doświadczenie z działaniami z zakresu SEO? 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mateo3

mateo3

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

ja od 3 lat prowadzę serwis pieknojestwtobie.com i pozycjonuję go samodzielnie, nie jest to jakaś trudna rzecz. Przeważnie zamawiam artykuły sponsorowane z linkami które robią całkiem dobrą robotę.

Jeaneen

Jeaneen

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Jestem freelancerem, zajmuje się pozycjonowaniem i chciałbym Was zachęcić do pracy nad swoją stroną. Ja też pozycjonuje wiele serwisów m.in http://jkgenergy.pl/ i efekty przychodzą, ale po czasie. Optymalizacja + odpowiedni jakościowo linkbuilding i będzie ok. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Kacha85

Kacha85

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Warto zastanowić się i poszukać specjalisty. SEO, SEM to naprawdę obszerne tematy i łatwo sobie zrobić krzywdę i zasłużyć na ban ze strony Google. A znaleźć dobrych specjalistów wcale nie jest tak trudno. Wystarczy wpisać, np. pozycjonowanie Wrocław, a wyskoczy sporo firm.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych