Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie/seo? Lepiej Samemu Czy Zlecić ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Osk8214

Osk8214

Początkujący

• Użytkownik
  • 42 postów

Otwieram własną firmę ze srzętem komputerowym. Zastanawiam się nad reklamą w tym m.in. nad dobrym wypozycjonowaniem strony. Jak myślicie, lepiej samemu podziałać w tym kierunku czy może zlecić komuś to zadanie ? Jakie są wasze doświadczenie z działaniami z zakresu SEO? 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mateo3

mateo3

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 17 postów

ja od 3 lat prowadzę serwis pieknojestwtobie.com i pozycjonuję go samodzielnie, nie jest to jakaś trudna rzecz. Przeważnie zamawiam artykuły sponsorowane z linkami które robią całkiem dobrą robotę.

Jeaneen

Jeaneen

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Jestem freelancerem, zajmuje się pozycjonowaniem i chciałbym Was zachęcić do pracy nad swoją stroną. Ja też pozycjonuje wiele serwisów m.in http://jkgenergy.pl/ i efekty przychodzą, ale po czasie. Optymalizacja + odpowiedni jakościowo linkbuilding i będzie ok. 

Kacha85

Kacha85

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów

Warto zastanowić się i poszukać specjalisty. SEO, SEM to naprawdę obszerne tematy i łatwo sobie zrobić krzywdę i zasłużyć na ban ze strony Google. A znaleźć dobrych specjalistów wcale nie jest tak trudno. Wystarczy wpisać, np. pozycjonowanie Wrocław, a wyskoczy sporo firm.

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 55 postów

Nie zabierajcie się za coś na czym nie macie pojęcia... Grozi to karami ze strony Google, przepuszczeniem pieniędzy na nieskuteczne działania i zmarnowaniem Waszego czasu. Najprawdopodobniej okaże sie po bardzo krótkim czasie, że i tak będziecie musieli zlecić pozycjonowanie jakiejś agencji SEO i może się okazać, że ta agencja będzie musiała  naprawiać Wasze błędy i na pewno nie zrobi tego za darmo. Podstawą w SEO jest przeprowadzenie audytu strony internetowej celem sprawdzenia, czy występują na niej błędy, które trzeba naprawić aby strona mogła w szybszy i łatwiejszy sposób wspiąć sić w wynikach wyszukiwania na dane słowa kluczowe. Audytu nie wykonacie samodzielnie jeśli się na tym nie znacie. Możecie zlecić darmową wycenę np tutaj https://www.semtec.pl/wycena-audyt/ . Agencja wyceni Wam ile będzie to kosztować i zdecydujecie czy Was na to stać, czy nie. 

Forsa

Forsa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 19 postów

Najlepiej robić to samemu, ale jeśli nie masz o tym pojęcia, możesz sobie bardziej zaszkodzić, niż pomóc.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Agag

Agag

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Wg mnie jednak warto zlecić. Samemu to można robić wszystko i nic. Lepiej zajać się własnym interesem, a pozycjonowanie zlecić komuś innemu. Jeśli chcesz zobaczyć sobie koszt takiej usługi to można to sprawdzić na https://kalkulatordl...onowanie-stron/ i zobaczyć czy stać nas na taka usługę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych