Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ocieplanie Domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

SzumiNieRozumi

SzumiNieRozumi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów

Hej!

Szykujecie się do ocieplania domu? W takim razie zaproponuję ze swojej strony ciekawy sklep z elementami izolacyjnymi - docieplajdom.pl. Znajdziemy w nim ogromny wybór materiałów ociepleniowych np. styropiany, tynki, itp., które z pewnością przydadzą się podczas remontu. Wszystkie przedmioty oferowane przez ten sklep są najwyższej jakości, a ich cena jest bardzo korzystna. Kilka tygodni temu wymieniałem podłogę w pokoju, więc kupiłem styropian podłogowy i położyłem go zanim położyłem nową podłogę, dzięki czemu teraz mój dom traci znacznie mniej ciepła. Polecam docieplajdom serdecznie, nie pożałujecie wyboru :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

babr

babr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Dzięki bardzo za namiar! Będę niedługo przeprowadzał remont elewacji i szukam w dobrych cenach materiałów do systemu Longlife od Caparola. Zależy mi zwłaszcza na tym ich tynku cienkowarstwowym Longlife Putz, co umożliwia zastosowanie techniki dekoracyjnej accento - a to jest naprawdę majstersztyk. Może w tym sklepie uda mi się znaleźć ;)

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 195 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Dobrze spamujecie/spamujesz :D

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych