Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie Zarejestrować Domenę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

wiktorr7

wiktorr7

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Gdzie obecnie najbardziej opłaca się zarejestrować domenę?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

stefan201

stefan201

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Stawki za rejestrację są na ogół bardzo podobne, większe różnice widać dopiero przy stawkach za odnowienie, także to nimi radzę się kierować. Rozejrzyj się za jakimiś promocjami - na cal.pl widziałem dość dobrą promocję przy wykupie domeny na dwa lata, płaci się wtedy niemal o połowę mniej.

rekor

rekor

Początkujący

• Użytkownik
  • 44 postów

W hekko dostajesz domenę do konta za darmo.

Nie dopłacasz ani grosza, tak więc spokojnie ;-)

Dopiero zapłacisz przy przedłużeniu, ale wtedy przynajmniej już masz świadomość, czy usługa działa jak powinna. 

stefan201

stefan201

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Gdzie obecnie najbardziej opłaca się zarejestrować domenę?

W niektórych firmach hostingowych domenę dostaniesz gratis do hostingu, m.in. na cal.pl - zapłacić będziesz musiał dopiero za odnowienie domeny w kolejnym roku, średnio jest to ok. 70-90 zł w zależności od firmy. Jeśli masz już hosting, to rejestracja kosztuje w cal.pl kilkanaście zł, choć bardziej opłaca się zarejestrować ją od razu na dwa lata - można sporo zaoszczędzić.

rekor

rekor

Początkujący

• Użytkownik
  • 44 postów

To samo jest w Hekko. Domena za darmo do hostingu, bez obowiązku przedłużania. 

bolka

bolka

Początkujący

• Użytkownik
  • 39 postów

Ja od siebie mogę polecić IQ - dla mnie ta firma jest bezkonkurencyjna, po prostu najlepsza na naszym polskim rynku. Ja aktualnie jestem zainteresowaną ofertą tak zwanej Private Cloud. Naprawdę, świetna sprawa. Gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj jest opis całej oferty https://www.iq.pl/of.../private-cloud/ Warto poświęcić dosłownie chwilę, aby bliżej się temu przyjrzeć.

rekor

rekor

Początkujący

• Użytkownik
  • 44 postów

Możesz wyjaśnić jak to się ma do tematu i porównać ofertę do Hekko.

Bo nie bardzo kumam o co ci tutaj chodzi.

Co chcesz pokazać? Jakbyś pisala o czymś totalnie innym. 

Adell

Adell

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

jeżeli ma być dłużej niż rok to najkorzystniej w ovh

dunkindonut

dunkindonut

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Tam gdzie najtańsze przedłużenie. Ogólnie 60 zł za rok to już jest przyzwoita cena.

joki

joki

Stażysta

• Użytkownik
  • 79 postów

Myślę, że tutaj https://ddr.pl możesz śmiało zarówno przenieść jak i wykupić nową domenę.

Z tego co pamiętam rejestracja kosztuje chyba 19 zł więc całkiem niewiele, a odnowienie później tej domeny po roku 79zł.

Myślę, że to rozsądna cena za własną domenę. Koniecznie się zorientuj co i jak, wszystko jest opisane dokładnie na stronie.

FrankieeFran

FrankieeFran

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów

Co od firm rejestrujących domeny i zajmujących się usługami hostingowymi to można w ich ofertach wprost przebierać. Dlatego też nie ma co brać pierwszej lepszej propozycji. Porównajcie przynajmniej kilka firm. Oferta od https://hostinghouse.pl/ dla mnie okazała się najlepsza. Bardzo tani koszt rejestracji domeny bez żadnych ukrytych kosztów. To samo z hostingiem.

omik

omik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Firehost. Od razu z hostingiem w jednej firmie.
Jest tanio, dobry kontakt z adminami. Jak na razie - wszystko wygląda pierwsza klasa.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

maria38

maria38

Praktyk

• Użytkownik
  • 101 postów

warto pamiętać, by przy zakupie domeny od razu zadbać o certyfikat ssl. Bez niego w dzisiejszych czasach ani rusz. Ja mam z firmy https://domeny.pl/certyfikaty-ssl.html polecam bo koszt nie jest duży, a jednak zaufanie do strony jest znacznie większe i przekłada się to również na widoczność domeny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych