Skocz do zawartości

Zdjęcie

Od Czego Zaczynać Na Forex?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

rekor

rekor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów

Myślę poważnie nad tym tematem.

Na razie mam pewną wiedzę na temat rynku walut, ale absolutnie nie taką, żeby móc ryzykować swoje oszczędności. Jak długo przygotowywaliście się do inwestowania na forexie i jakie mieliście pierwsze wyniki?

Kaczka

Kaczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów
Od zbudowania odpowiedniej wiedzy. Forex trzeba znać, mieć wiedzę na temat rynku, rozumieć mechanizmy, na jakich to funkcjonuje.
To właściwie absolutne podstawy. Akurat teraz w sieci masz mnóstwo wiedzy za darmo. Działam w easyMarkets. Tam miałem za darmo webinary i całą bazę wiedzy, która pozwalała poznać system. Nie musiałem niczego deklarować, ze wszystkiego korzystałem całkowicie za darmo. Przygotowanie do inwestowania to nawet miesiące, a im lepiej się przygotujesz, tym mniejsze ryzyko strat. A oczywiście ogromne znaczenie mają funkcje jakie daje system - powinien ograniczać ryzyko. 

korab

korab

Praktyk

• Użytkownik
  • 130 postów

Dołączyć do konkretnej firmy. www.expassetbiznes.com Tu zarabiasz bezpiecznie i bez ryzyka. polecam.

Solidne zarabianie na lata od zaraz - www.zarabianieodzaraz.pl.tl

Adrian2

Adrian2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Na początek lepiej zdobyć trochę wiedzy na temat rynków finansowych i ich działania. Polecam stronę: https://www.tms.pl/r...lut/kurs-gbppln . Są tam nie tylko przydatne informacje, ale też szkolenia. Można powierzyć inwestowanie w ręce specjalistów i w ten sposób zminimalizować ryzyko strat. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych