Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Hosting Wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Kaczka

Kaczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów

Firehost działa jak należy, nie sprawia problemów. Jestem na tym serwerze od kilku lat.
Nie ma powodów do tego, żeby kombinować i tym bardziej szukać dziwnych, drogich usług.
To kompletnie nic nie daje.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

rekor

rekor

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Ale czy jest w czymś lepszy od Hekko?

Okres testowy jest darmowy - sprawdź sobie jak działa.

Wrzuć po prostu dowolną stronkę, to zrozumiesz, co mam na myśli ;-)

rafta9

rafta9

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja mam w biznes-host, maja dobra oferte.

entuzjasta

entuzjasta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Stoje przed podobnym wyborem. Chce postawic swoj wlasny serwis pod biznes w ktorym zamiar wejsc. Jesli chodzi o ilosc odwiedzic to na poczatku bedzie to pewnie liczba kilkuset osob .. z czasem mam nadzieje na 4-5 cyfrowe wejscia w ciagu miesiaca gdyz mam w planach takze inne formy reklamy. Sama strona nie bedzie wiele wazyc poniewaz wiekszosc "ciezszych" rzeczy jak video bede hostowal na zewnetrznych stronach. Moze podpowiecie mi czym sie kierowac przy wyborze oprocz cena? Oczywiscie nie mam zamiaru wybrac jakiejs najtanszej oferty bo zdaje sobie z tego doskonale sprawe jak moze dzialac (lub nie). Przegladalem rozne oferty i zaciekawilo mnie rozwiazanie pt. serwer vps https://www.nazwa.pl/vps/ Z tego co udalo mi sie wyczytac jest to lepsze rozwiazanie od samego hostingu poniewaz mamy wieksza kontrole nad nim oraz mozemy postawic dodatkowe uslugi jak chociazby firmowa skrzynke pocztowa. Moze sa jakies osoby korzystajace z takiego serwera .. interesuje mnie jak to dziala w praktyce i czy mozna sie nauczyc obslugi w miare szybko. Pozdrawiam

Użytkownik entuzjasta edytował ten post 23 February 2018 - 15:32

omik

omik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Potwierdzam Firehost, to niezawodny serwer, z dobrymi parametrami.
Na dokładnie tej samej usłudze jestem od wielu lat. Nie widzę powodów do kombinacji.
Niezawodnie to działa.

rekor

rekor

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Hekko jest niezawodny - jestem od lat na tym samym hostingu, nie ma żadnych problemów.

Serwer działa szybko i tak powinno być. A dzisiaj macie u nich 80 proc. rabatu.

Info jest na stronie głównej hostingu ;-) 

Kaczka

Kaczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
Potwierdzam Firehost - solidna usługa niewielkim kosztem. Kawał fajnego rozwiązania, stabilnego, takiego, które nie sprawia problemów.
Nie mam zamiaru zmieniać usługę w sytuacji, kiedy nam ona działa na maxa solidnie. 

fugazi

fugazi

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

najem ekspresów

Potwierdzam Firehost - solidna usługa niewielkim kosztem. Kawał fajnego rozwiązania, stabilnego, takiego, które nie sprawia problemów.
Nie mam zamiaru zmieniać usługę w sytuacji, kiedy nam ona działa na maxa solidnie. 

Też jestem tego zdania. To jest dobra usługa i nie kosztuje za dużo! 

Kaczka

Kaczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
Odpalcie sobie test Firehosta - ten darmowy.
Serwer bardzo tani, parametry spoko, zero problemów.
Mamy tam wiele serwisów i nic złego się nie dzieje.

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów

To co moim zdaniem jest istotne w hostingach, to sprawnie działający helpdesk dostępny najlepiej 24h na dobę, a optymalnie w godzinach pracy.

Kolejna sprawa to szybkość działania. Jest to czynnik o tyle istotny, że google bardzo zwraca uwagę na szybkość działania strony.

Dobry stosunek ceny do jakości mają w Kylos: https://www.kylos.pl/

Kaczka

Kaczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
Ale jak to ocenić? ;-) Ten stosunek?
Firehost jest tani, ale siedzę tam przede wszystkim dlatego, że sama usługa jest niezawodna.
Nic więcej specjalnie mnie nie interesuje.

Kaczka

Kaczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
Polecam Firehost. Za solidność, za niezawodność. Kawal solidnego serwera.
Test darmowy, do wyboru panel zarządzania. Za coś takiego naprawdę wcale nie trzeba dużo płacić.

omik

omik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Firehost działa sensownie. Każdy hosting ma jakieś tam możlwiości, ale po prostu ta usługa działa niezawodnie.
Z mojej perspektywy wejście w ten hosting było po prostu bardzo dobrym krokiem.
A jak wy to widzicie?

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 150 postów

Zarabianie większych pieniędzy nie jest wcale jakimś niebywałym wyczynem, jeżeli szukasz jakichś skutecznych porad, to rób to na portalach ściśle z tym związanych np http://www.magiapers...-ogole-mozliwe/

omik

omik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Już pisałam - w cenie Firehost nie znajdziecie niczego stabilniejszego.
To kawał solidnej usługi, niezawodnej, pod wiele stron.
Można za to samo zapłacić o wiele więcej, ale pytanie - po co?

joki

joki

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Ja czytałam bardzo ciekawy artykuł na ten temat świetny-biznes.pl

i polecam Ci też przeczytać, bo naprawdę samych ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Prowadząc firmę albo swoją stronę to trzeba być znawcą od wszystkiego więc dobrze jest się dokształcać w tym zakresie

i w tej tematyce.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

terik

terik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Na spokojnie Firehost - zero problemów, niezawodność, dobre parametry, sprawne działanie.
Polecam korzystanie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych