Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podróżowanie Autobusami Po Polsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Moniczka1987

Moniczka1987

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

jak myślicie, jest to opłacalne? Chcielibyśmy trochę pozwiedzać w nadchodzące wakacje i zastanawiamy się czy nie lepiej jeździć rejsowymi autobusami, niż samochodem czy pociągiem.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Kartello3

Kartello3

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Myślę, że może być to ciekawa alternatywa, ale najlepiej popatrz na promocje. Bo nie wiem, czy dla tych kilku złotych jest sens rezygnować z wygody jaką jest podróż samochodem. Sam, gdy kupowałem synowi kiedyś bilet na takie połączenie z Włocławka na Modlin znalazłem właśnie taką niezłą promocję.

Marikaa05

Marikaa05

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

To ja już szczerze wole przedostać się do konkretnego miasta pociągiem i na miejscu wynając sobie samochód i zwiedzać co mi się tylko podoba i kiedy. Tak to jesteście uzależnieni od planu wycieczki. Własnie z rodzinką planujemy taki wypad do Poznania. Wypożyczalnia samochodów http://fatcar.pl/ ma nam udostępnić jeden ze swoich samochodów. Jest to fajna opcja ponieważ nie wiem czy wyjdzie to dużo drożej niz taka wycieczka autobusowa, bo płaci się od 55zł za dobe.

ripp93

ripp93

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Autobusami jeździ się strasznie... Ale za to kamperem to zupełnie inna sprawa ;D Moi znajomi niedawno korzystali z wypożyczalni kamperów http://motorhome.pl/ i bardzo sobie to chwalili :D

Bika

Bika

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Moim zdaniem lepiej wypożyczyć sobie auto (jeśli nie mamy własnego) i podróżować na własną rękę. Nie lubię być od kogoś uzależniona, np. od kierowcy autobusu. Niektóre wypożyczalnie samochodów, np. Fat Car z Poznania, oferują nawet długoterminowy wynajem aut, i to w całkiem przystępnych cenach - już od 55 złotych za dobę wynajmu :) 

lukasz102

lukasz102

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja nie lubię autobusami...

Użytkownik strusp edytował ten post 05 July 2017 - 05:56

nunek33

nunek33

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Ja za autobusami nie przepadam. Jak nie mam do dyspozycji własnego auta to korzystam z opcji wypożyczenia samochodu. Mam nawet kilka sprawdzonych miejsc w różnych miastach w Polsce, jednym z nich jest samochody wypożyczalnia Wrocław. Możliwe wynajmy na krótsze lub dłuższe okresy. Wszystkie auta sprawne, z kompletem wymaganych dokumentów. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

medbooks

medbooks

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Ja bym w tym temacie popytał znajomych... Według mnie to jest świetne źródło wiedzy i informacji :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych