Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo Jazdy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Za którym razem udało się wam zdać prawko? Co przynosiło największe trudności?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

wlad

wlad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Zdawałem prawko gdy jeszcze trzeba było wyjeździć 20 godzin i 5 godzin teorii. Teraz jest 30 godzin, więcej teorii, ale wcale nie widzę jakiejś dramatycznej poprawy wśród umiejętności jezdnych wśród kierowców.

Powiedziałbym nawet że obecnie jest więcej, bo są różnego rodzaju symulatory, programy edukacyjne czy możliwość rozwiązywania testów na prawo jazdy jak chociażby http://www.ltesty.pl/testy/ w trybie online.

Fakt, kiedyś było mniej samochodów, ale w godzinach szczytu było podobnie.

Moniczka1987

Moniczka1987

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

Ja zdałam już za drugim! (wielki wyczyn!) ... ale i tak lipa, bo do tej pory boję się jeździć :(

Ryuwe

Ryuwe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja teoria i praktyka za drugim :D

Kartello3

Kartello3

Początkujący

• Użytkownik
  • 38 postów

Ja zdałam już za drugim! (wielki wyczyn!) ... ale i tak lipa, bo do tej pory boję się jeździć :(

A nie myślałaś, żeby podszkolić się na takim kursie? Zawsze to nabierzesz pewności za kółkiem :)

galik1

galik1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Teorię zdałem za pierwszym razem, a praktykę za drugim. Obecnie nie mam własnego auta, więc trudno mi jest doskonalić swoje umiejętności w praktyce, ale mam nadzieję, że za jakiś czas uda się to zmienić. Bo jeśli to długo potrwa to faktycznie nie tak łatwo będzie ponownie wsiąść do samochodu

sabum

sabum

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

To u mnie było tak samo, wewnętrzne zdałem bez problemu a już w ośrodku egzaminacyjnym zjadł mnie stres i dopiero za drugim razem się udało chociaż byłem pewny że zdam. Fajnych miałem instruktorów w Moto Start przy Racławickiej, dobrze uczyli więc szedłem na pewniaka :)

kubusiowa

kubusiowa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

dla mnie najwieksza trudnosc to egzamin teoretyczny bo o ile wiedze posiadam to tak sie stresuje ze egzamin to byla katorga... z praktycznym problemu nie mialam bo uczylam sie w super szkole Autojar na kabatach w warszawie a tam ucza na naprawde najwyzszym poziomie :D

SylwesterPasiek

SylwesterPasiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Dla mnie też egzamin teoretyczny był większym problemem - mimo tego, że nad materiałem spędziłem naprawdę dużo czasu, zdałem za trzecim razem. Na szczęście praktykę udało się za pierwszym

szczepan1

szczepan1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Teoria to pestka dzięki tego typu stroną https://www.prawo-jazdy-360.pl/. Ja miałem straszny problme z opanowaniem nerwuw podczas egzaminu praktycznego ale na szczęście za 3 razem się udało.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Moniczka1987

Moniczka1987

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

Teorię zdałam za pierwszym razem, a praktykę za trzecim. Pierwszy razm jezdziłam bardzo długo po mieście z egzaminatorem , nawet wróciliśmy do osrodka, ale gość stwierdził, że to jeszcze nie to, bo jazda była chaotyczna. Za drugim razem wymusiłam pierwszeństwo, a za trzecim się udało ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych