Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep Z Gadżetami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

nowak1

nowak1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Znajomy pokazał mi ostatnio super sklep z rożnymi gadżetami - woodworld . Jeśli nie macie pomysłu na prezent, koniecznie tam zajrzyjcie. Na pewno znajdziecie tam upominki dla każdego.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

nunek33

nunek33

Stażysta

• Użytkownik
  • 53 postów

To jak już mowa o takich sklepach, gdzie można znaleźć prezent dla każdego ( żony, babci, dziadka czy dziecka ) to warto też zerknąć na ofertę sklepu http://4gift.pl/. Ja sam wybieram się niebawem na parapetówkę do znajomych i zamierzam im tam coś kupić, wybór spory, ceny tez bardzo przyzwoite. 

Giuseppe

Giuseppe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Świetnie! Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

carko47

carko47

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

A może lepiej poszperać w tej sprawie w sieci? To jest dość dobre rozwiązanie.

tst

tst

Stażysta

• Użytkownik
  • 83 postów

Pewnie, że tak. W sklepach internetowych jest o wiele taniej. W firmie często inwestujemy w jakieś gadżety dla klientów i szczerze powiedziawszy to dawno już zamawiałem coś stacjonarnie. Głównie preferuję zakupy internetowe.

Ze swojej strony polecam hurtownię gadżetów Opengift. Znajdziecie tam praktycznie wszystko. I w bardzo korzystnej cenie, 

http://www.opengift.pl/

Użytkownik tst edytował ten post 20 December 2017 - 12:21

szewek

szewek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Fajne gadżety mają? Jakie rodzaje przesyłki oferują?

oander

oander

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Ja nie znam nic ciekawego w tym zakresie...

---

chemia do szamba

Mariolka

Mariolka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

Bika

Bika

Dyskutant

• Użytkownik
  • 301 postów

Jeśli interesują Was gadżety na panieński, to koniecznie zajrzyjcie na Happenings.pl. Sklep oferuje bardzo oryginalne stroje, dekoracje, gry itp, które na pewno urozmaicą ten wyjątkowy wieczór ;) Wybór jest bardzo duży, a ceny naprawdę niewygórowane ;) Warto zdecydować się na większe zamówienie, ponieważ wtedy nic nie płaci się za wysyłkę ;) My na przykład zamawialiśmy stamtąd dla koleżanki pluszowe kajdanki i karty z zadaniami na panieński - super sprawa, polecam ;) 

fashionelka

fashionelka

Stażysta

• Użytkownik
  • 62 postów

A znacie jakiś dobry sklep, który ma wysokiej jakości, eleganckie  ramki do zdjęć online? Właśnie jestem trakcie dekorowania swojego nowego mieszkania, a bardzo lubię zdjęcia. Niestety ramki, które posiadam nie pasują mi do wnętrz, dlatego szuka coś nowego. Może mi polecicie sklep, gdzie mają całkiem spory wybór?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

maria38

maria38

Praktyk

• Użytkownik
  • 100 postów

Ja widziałam ostatnio też fajne propozycje na https://pannaikawale...zajem-8167.html . Moim zdaniem też warto zaglądnąć tam na tamte propozycje. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie w dobrej cenie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych