Skocz do zawartości

Rozruch Nowej Firmy

nowa firm wizerunek firmy promocja reklama

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Makulski_*

Guest_Makulski_*
  • Gość

Zakładam firmę... jakie rozwiązania reklamowe proponujecie? Jaki kierunek promocji firmy obrać…?

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 195 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.

Czym firma ma się zajmować?

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Też bym od tego zaczęła.

Guest_AnnaMarie711_*

Guest_AnnaMarie711_*
  • Gość

Ja bym chyba zaczęła od jakiegoś nowoczesnego oprogramowania, może wdrożyła rozwiązania e-commerce. Obecnie to jest chyba podstawa i od tego nalezaloby zacząć, żeby zbudować jakoś wizerunek firmy i usprawnic jej funkcjonowanie. Jezeli interesuje was ta tematyka to zobaczcie oferte http://sidgroup.pl/ wdrażają nowoczesne systemy IT i różne aplikacje biznesowe, więc może skusicie sie na takie cos.

rozanne

rozanne

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

AnnaMarie ma rację - najlepiej jak jakaś dobra agencja sem zajmie się budowaniem wizerunki w sieci. Firma niech robi swoje, a marketing warto powierzyć profesjonalistom :)

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Nowa firma nie powinna brać na siebie zbyt wielu zobowiązań finansowych. Chodzi o to, że przez pierwszy rok, czy przez pierwszych 2 lata może pojawić się problem z brakiem klientów, stąd niższy zus. Kolejna sprawa, to takie niby drobne wydatki jak założenie i prowadzenie konta. Można przecież to nadal zrobi za darmo chociażby w mBanku czy Nest Banku, ale wiele osób idzie od razu do jakiegoś Idea Banku, bierze karty kredytowe, leasingi i później jest problem, bo się budżet nie spina. Na wszystkim należy oszczędzać, również na kontach. A jak się patrzy na http://www.tanie-kon...kont-firmowych/ to można znaleźć jeszcze takie za free.

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Nie mogę zgodzić się z Kysym jeśli chodzi o oszczędzaniu na wszystkim.  Może część z Was się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem nie powinno się oszczędzać na reklamie biznesu, bo to ona nam generuje klientów i bez efektywnej reklamy obecnie żaden biznes nie jest w stanie przetrwać. Popatrzcie chociażby na te działalności gospodarcze, na których założenie ludzie otrzymują spore dofinansowanie z UE lub UP. Rzadko, która firma działa na rynku ponad rok i zazwyczaj właściciele tych działalności utrzymują je przez rok, żeby nie zwracać pieniędzy z dofinansowania, które otrzymali. Niektóre osoby zakładają działalności w bardzo konkurencyjnych branżach i to teoretycznie może utrudnić im pozyskanie i utrzymanie klientów, ale wychodzę z założenia, że jeśli nowa firma ma lepszą ofertę od istniejących już firm, to nie będzie miała problemu z utrzymaniem klientów. Tylko trzeba tych klientów pozyskać, a bez reklamy w zasadzie nie jest to możliwe. Kampania AdWords może się dobrze sprawdzić jeśli zlecimy ją dobrej agencji, która zna się na tym co robi i której będzie zależało na efektach. Ja osobiście korzystam z usług tylko agencji, która ma status partnera Google. Jednak nie mogę polecić żadnej konkretnej agencji, bo sam jestem w trakcie szukania agencji, bo nie do końca jestem zadowolony z pracy obecnej agencji, z którą współpracuje. Zastanawiam się jednak nad tą ofertą https://www.semtec.pl/google-adwords/

opiekunnestbank

opiekunnestbank

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Szanowny Panie dziękuję za wspomnienie o ofercie konta firmowego w Nest Banku. Nest Bank dla osób prowdzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w kóym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

galik1

galik1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów

Reklama reklamą, ale warto też najpierw zrobić odpowiednią analizę ryzyka, konkurencji i zaprojektować grupę odbiorców. Czasami nie da się tego zrobić na własną rękę, zwłaszcza jeśli mają to być badania na szeroką skalę. Wtedy nawet małe firmy mogą skorzystać z pomocy innych przedsiębiorstw, które zajmują się tego typu zleceniami. Jeśli zależy nam np. na poznaniu najbliższego otoczenia, wtedy sprawdzają się realne dane dotyczące budynków mieszkalnych, jak http://dataquality.p...nki-mieszkalne/. Dzięki temu wiemy co znajduje się w bliższym i dalszym otoczeniu firmy i z tą wiedzą możemy planować dalsze działania, jak właśnie promocja. Wiadomo, że w niektórych przypadkach lepiej sprawdzą się ulotki czy plakaty, a jeśli jest taka możliwość - to billboardy, których po prostu nie da się nie zauważyć, a czasami, jeśli nie ma na to miejsca lub klienci mają inne oczekiwania, lepiej zainwestować w reklamę on-line, która idealnie pasuje do młodych odbiorców. 

DanielaMT77

DanielaMT77

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Po primo to trzeba zadbać o to, by mieć co reklamować. Jeżeli firma nie będzie kompletna, przygotowana na klientów to szybko odwrócą się na piecie i dobra reklama nic nie da. Polecam dlatego nawet tym najmniejszym firmom nowoczesne rozwiązania IT jakie oferuje firma http://sidgroup.pl/ . Różne systemy i aplikacje biznesowe, oprogramowania, e-commerce wszystko to znacznie ułatwi funkcjonowanie firmy i zautomatyzuje jej działania, a także wpłynie na pozytywny jej wizerunek.

janekkozlowski90

janekkozlowski90

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Zainteresowania:kuchnia polska, motoryzacja

Proponuję być ostrożnym w podejmowaniu decyzji o reklamie. Ja przeszedłem już tę ścieżkę i teraz idę w kierunku pozycjonowania storny bo to jedyna skuteczna droga według mnie.

Użytkownik janekkozlowski90 edytował ten post 07 July 2017 - 13:23

Androidekp

Androidekp

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Electronic Device

Może na początek jaka to działalność, wtedy będzie można pomyśleć w którym kierunku ma iść reklama.

Najtańsze części gsm oraz Akcesoria jak pokrowce czy folie na wyświetlacz

Adamila021

Adamila021

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Przy nowej firmie nie skupiajcie sie tylko na reklamie, pomyśleć możecie również o bezpieczeństwie. Szczególnie w przypadku większych przedsiębiortsw informatycznych warto zabezpieczyć swoje dane za pomocą usługi kolokacji http://biznes.t-mobi...-danych-wroclaw zagwarantujecie sobie spokojny sen i bezpieczne funkcjonowanie waszego biznesu

Marikaa05

Marikaa05

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Moze jakies gratisy pomoga? Klienci od razu dobrze sobie skojarza wasza firme i beda do niej chetnie wracac :) Porzadne gadzety reklamowe od http://www.solsen.pl...ktu/power-bank/ powinny zrobic kawal dobrej roboty. Nie kupujcie smyczy czy dlugopisow tylko od razu porzadny sprzed elektorniczny

nunek33

nunek33

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Taką nową firmę trzeba odpowiednio rozreklamować i zadbać o to by świadczone przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie. Ja na przykład prowadzę swój sklep internetowy i szukam obecnie najbardziej korzystnej opcji na dostarczanie przesyłek pobraniowych dla moich klientów. Co sądzicie o ofercie Ebox24.pl https://www.ebox24.p...raniem-kurierem ? Ceny są bardzo korzystne, opinie na portalu Opineo też świadczą o ich wysokiej renomie. 

babr

babr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Wszystko zależy od tego jaka firmę zakładasz. Jeśli jest to sklep internetowy to bardzo fajnym rozwiązaniem są linki sponsorowane - http://adwordsgroup....i-sponsorowane/ . Dzięki linkom sponsorowanym zyskasz wysoką pozycję w zaledwie kilka dni po nawiązaniu współpracy. Dają o wiele lepszy efekt niż pozycjonowanie strony, które może trwać nawet pół roku.

Fionnka009

Fionnka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Bez odpowiedniej reklamy nie ma co myslec o ruchu na waszej stronie o tym powinniscie pomyslec na samym poczatku. Mozecie postawic na reklame w sieci i to jest bardzo dobre podejscie ale nie zapominajcie tez o innych formach reklamy. Np. w moim biznesie bardzo dobrze sprawdzaja sie kalendarze od http://www.reklamowe-kalendarze.pl musicie probowac wielu rzeczy

petrus2

petrus2

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Słuchajcie, temat dotyczy rozwoju firmy, ja działam już biznesowo od prawie dziesięciu lat, więc może moja podpowiedź się komuś przyda. Mianowicie nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę i zakładać działalność, nie mając większego doświadczenia. Wprawdzie teraz tyle się słyszy o "rekinach biznesu", którzy odważnie kroczą przez biznesowy świat, ale mają oni przynajmniej pewną wiedzę o funkcjonowaniu danego środowiska. Ja, zanim, napiszę kolokwialnie, "poszedłem na swoje", nabierałem przez ponad dziesięć lat doświadczenia, pracując w  przeróżnych firmach, ale zawsze koncentrujących się wokół mojej branży. Poznawałem stopniowo ludzi, zwłaszcza kluczowych, dzięki czemu potem miałem ułatwiony start. Po drugie, warto część zadań firmy outsourcingować. Nikt przecież nie jest omnibusem i nie poradzi sobie ze wszystkim. Ja na początku próbowałem ogarniać księgowość, ale po półrocznej batalii z poznawaniem przepisów i różnych interpretacji dałem sobie spokój. Teraz prowadzi dla mnie rachunki firma zewnętrzna i jestem zadowolony. Przy okazji mam do Was pytanie, może ktoś pomoże, co sądzicie o tego typu sejfach - https://www.saffort....-antywlamaniowe? Warto z nich korzystać?

jjusti18

jjusti18

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Ja dodam, że warto pojechać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Takie wydarzenie da Wam sporo możliwości. 

antonimka

antonimka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Każdej nowej firmie przyda się doradztwo. Dzięki temu działania będą miały realne odzwierciedlenie w rzeczywistości, a także będą kumulowały zysk. Takie doradztwo oferuje firma Blue Oak. Na ich stronie www są informacje, które mogą pomóc nowym firmom w rozruchu.Dla nowych polecam też stworzenie porządnego biznes planu. Dzięki temu będzie wiadomo, co robimy, dla kogo i po co.

Użytkownik antonimka edytował ten post 11 October 2017 - 11:39

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowa firm, wizerunek firmy, promocja, reklama

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych