Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro Rachunkowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

nowak1

nowak1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Poszukuję sprawdzonego biura rachunkowego. Zależy mi też, żeby cenowo nie były zbyt drogie, ale wiadomo jakość przede wszystkim.
Fajnie by było, gdyby można sie też u nich rozliczać online. Troche poszperałam i znalazłam
np. darmowy crm. Ktoś z Was korzystał z ich usług? Widziałam, że generalnie mają dobre opinie.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Jakiś czas temu szukałam dla siebie i korzystniej wychodzi w Tax Care. Tu płacisz za system, a tam masz panel do zarządzania firmą i podglądu swoich tematów w księgowości od razu w abonamencie, możesz sobie to nawet zintegrować z bankiem albo wykorzystać do wystawiania faktur. Za obsługę księgową też koniec końców lepiej wychodzi, bo oprócz standardowej obsługi masz  dostęp do darmowej porady prawnej, całej bazy dokumentów księgowych online, zawsze aktualnej itp. trochę tego jest. No i wszystko zdalnie załatwisz, a to dla mnie na przykład duży plus.

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Porównaj jeszcze ofertę firmy https://www.tmf-grou...tax/accounting/ Globalne usługi biznesowe TMF Group zostały wyróżnione w trzech odrębnych raportach opracowanych przez Everest Group w uznaniu szerokiego zakresu możliwości i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Podstawą sukcesu TMF Group jest model globalnego zarządzania zapewniający klientom większą przejrzystość prowadzonych operacji i lepszą kontrolę nad nimi.

nunek33

nunek33

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Można też prowadzić księgowość samodzielnie :) Znacie platformę https://wfirma.pl/ ? Można wystawiać tam i rozliczać faktury, zarządzać magazynem czy systemem kadrowo-płacowym. Użytkownicy mogą też korzystać ze wsparcia specjalistów m.in do prawa pracy czy podatków. No i jest darmowy okres testowy :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

sskijop

sskijop

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
  • GG:10332584
  • Zainteresowania:nurkowanie, sport, historia, biologia.

lepiej w swojej miejscowości i w razie kontroli odsyłamy urzedników do biura. Nigdy ON LINE

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych