Skocz do zawartości


Zdjęcie

Programy Partnerskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21
Sally89

Sally89

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Płeć:Nie powiem

Jeśli chodzi o afiliację, z pewnością jedną z podstawowych kwestii, z jakimi zmaga się każdy afiliant jest odpowiedź na pytanie, od jakiej niszy zacząć, która nisza jest najbardziej dochodowa, a następnie jak wybrać odpowiedni produkt w morzu produktów z tej samej niszy.

 

banner-Turbomax.jpg

 

Jeśli chodzi o produkty dla mężczyzn, wybraliśmy nasz produkt - TurboMax. Mając na uwadze fakt, że coraz więcej mężczyzn stawia dziś czoła niepewności i poszukiwaniu nowych i ulepszonych metod, które mają im pomóc w przywróceniu utraconej pewności siebie, nie jest zaskoczeniem to, że produkty przeznaczone dla mężczyzn stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Zetaniche nie jest w tej kwestii wyjątkiem, dlatego wszystkim naszym partnerom oferujemy możliwość promowania oferty TurboMax, która codziennie osiąga godne pozazdroszczenia wyniki, co czyni ją jedną z naszych najpopularniejszych ofert i zdecydowanie jest świetnym wyborem dla każdego afilianta. TurboMax jest dostępny w następujących krajach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia, Słowacja. Prowizje za TurboMax we wspomnianych krajach wynoszą od 4 € do 10 €. Warto wspomnieć, że TurboMax należy do ofert COD (cash on delivery) i jest dostępny na obu platformach: komputerowej i mobilnej. Jest to produkt, który osiąga świetne wyniki we wszystkich rodzajach ruchu.

 

Gdy w grę wchodzą afilianci, naszym głównym celem jest pomóc im skupić się na produktach posiadających ogromny potencjał w osiąganiu zysków, tak więc oprócz TurboMax, na uwagę zasługują też dwa nowe produkty, które znalazły się ostatnio na naszej liście Top offers.

 

tootw-811.jpg

 

Jeden z tych produktów należy do kategorii health, a mowa o CleoLux, kremie przeciw grzybicy, przeznaczonym do pielęgnacji stóp. Pomimo faktu, że CleoLux trafił do naszej oferty całkiem niedawno, szybko zyskał ogromne zainteresowanie wśród odbiorców osiągając świetne wyniki.
CleoLux oferujemy w promocji na rynkach Włoch, Czech, Węgier, Chorwacji, Słowacji i Słowenii, gdzie afilianci mogą zarabiać od 7,50 € do 10 € za konwersję.

 

Poza kremem CleoLux, kolejny nowy produkt osiągnął wspaniałe wyniki w bardzo krótkim czasie, a mianowicie - Tesla Saver ECO. Zaawansowany sposób na oszczędność energii elektrycznej z pewnością jest czymś, do czego dąży każde gospodarstwo domowe i zakład pracy, w którym występuje ogromne zużycie energii elektrycznej. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że nasz produkt, Tesla Saver ECO, bardzo szybko przeniknął na rynek osiągając widoczne rezultaty. Zdecydowanie polecamy go naszym afiliantom, gdyż podobnie jak CleoLux, jest on zaawansowanym rozwiązaniem dla problemów, z którymi na co dzień spotykają się odbiorcy. Tesla Saver ECO jest dostępny do promocji w następujących krajach: Węgry, Czechy, Chorwacja, Słowacja i Polska, gdzie prowizja wynosi od 7,50 € do 10,00 €.

 

Aby nie przeciążać tego forum ogromną ilością informacji, proponujemy odwiedzenie naszego bloga i bliższe przyjrzenie się produktom oferowanym przez Zetaniche.

 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej sieci i zarabiania na promowaniu produktów z naszej oferty.Bot Name

Bot Name
  • AdvertUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych