Skocz do zawartości


Zdjęcie

Programy Partnerskie


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
Sally89

Sally89

  Nowicjusz

 • Użytkownik
 • 7 postów
 • Płeć:Nie powiem

Jeśli chodzi o afiliację, z pewnością jedną z podstawowych kwestii, z jakimi zmaga się każdy afiliant jest odpowiedź na pytanie, od jakiej niszy zacząć, która nisza jest najbardziej dochodowa, a następnie jak wybrać odpowiedni produkt w morzu produktów z tej samej niszy.

 

banner-Turbomax.jpg

 

Jeśli chodzi o produkty dla mężczyzn, wybraliśmy nasz produkt - TurboMax. Mając na uwadze fakt, że coraz więcej mężczyzn stawia dziś czoła niepewności i poszukiwaniu nowych i ulepszonych metod, które mają im pomóc w przywróceniu utraconej pewności siebie, nie jest zaskoczeniem to, że produkty przeznaczone dla mężczyzn stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Zetaniche nie jest w tej kwestii wyjątkiem, dlatego wszystkim naszym partnerom oferujemy możliwość promowania oferty TurboMax, która codziennie osiąga godne pozazdroszczenia wyniki, co czyni ją jedną z naszych najpopularniejszych ofert i zdecydowanie jest świetnym wyborem dla każdego afilianta. TurboMax jest dostępny w następujących krajach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia, Słowacja. Prowizje za TurboMax we wspomnianych krajach wynoszą od 4 € do 10 €. Warto wspomnieć, że TurboMax należy do ofert COD (cash on delivery) i jest dostępny na obu platformach: komputerowej i mobilnej. Jest to produkt, który osiąga świetne wyniki we wszystkich rodzajach ruchu.

 

Gdy w grę wchodzą afilianci, naszym głównym celem jest pomóc im skupić się na produktach posiadających ogromny potencjał w osiąganiu zysków, tak więc oprócz TurboMax, na uwagę zasługują też dwa nowe produkty, które znalazły się ostatnio na naszej liście Top offers.

 

tootw-811.jpg

 

Jeden z tych produktów należy do kategorii health, a mowa o CleoLux, kremie przeciw grzybicy, przeznaczonym do pielęgnacji stóp. Pomimo faktu, że CleoLux trafił do naszej oferty całkiem niedawno, szybko zyskał ogromne zainteresowanie wśród odbiorców osiągając świetne wyniki.
CleoLux oferujemy w promocji na rynkach Włoch, Czech, Węgier, Chorwacji, Słowacji i Słowenii, gdzie afilianci mogą zarabiać od 7,50 € do 10 € za konwersję.

 

Poza kremem CleoLux, kolejny nowy produkt osiągnął wspaniałe wyniki w bardzo krótkim czasie, a mianowicie - Tesla Saver ECO. Zaawansowany sposób na oszczędność energii elektrycznej z pewnością jest czymś, do czego dąży każde gospodarstwo domowe i zakład pracy, w którym występuje ogromne zużycie energii elektrycznej. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że nasz produkt, Tesla Saver ECO, bardzo szybko przeniknął na rynek osiągając widoczne rezultaty. Zdecydowanie polecamy go naszym afiliantom, gdyż podobnie jak CleoLux, jest on zaawansowanym rozwiązaniem dla problemów, z którymi na co dzień spotykają się odbiorcy. Tesla Saver ECO jest dostępny do promocji w następujących krajach: Węgry, Czechy, Chorwacja, Słowacja i Polska, gdzie prowizja wynosi od 7,50 € do 10,00 €.

 

Aby nie przeciążać tego forum ogromną ilością informacji, proponujemy odwiedzenie naszego bloga i bliższe przyjrzenie się produktom oferowanym przez Zetaniche.

 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej sieci i zarabiania na promowaniu produktów z naszej oferty.Bot Name

Bot Name
 • Advert

#22
Sally89

Sally89

  Nowicjusz

 • Użytkownik
 • 7 postów
 • Płeć:Nie powiem

Drodzy forumowicze,

 

wierzę, że wielu z was w tym jesiennym okresie myśli o ciepłych krajach.

 

Ponieważ Zetaniche trzyma się „gorących“ rynków, postanowiliśmy przedstawić wam nasz nowy gorący region - Nigerię!

 

O ile jesteście zainteresowani tym rynkiem, Zetaniche udostępnił niedawno program WhatsChat, który zaczął przynosić niebezpiecznie wysokie zyski w Nigerii, a już wkrótce dla tego regionu będą dostępne także inne popularne produkty z naszej bogatej oferty. Biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym roku Nigeria miała 91,6 milionów użytkowników internetu, wierzę, że będziecie chcieli wykorzystać potencjał tego rynku bez większego wahania. Więcej informacji na temat danych statystycznych dotyczących tego rynku można znaleźć w przeprowadzonych przez nas badaniach.

 

bannertopoff.jpg

 

Przypuszczam, że przyzwyczailiście się już do tego, że często piszemy o wszystkich krajach objętych naszymi popularnymi programami, tak więc z Afryki wracamy teraz do Europy, aby dostarczyć wam nieco więcej informacji na temat bałkańskiej piękności - Chorwacji.

 

Kontynuując w tym samym dobrym i interesującym rytmie, po pierwsze, chcielibyśmy przedstawić wam kilka ciekawych faktów na temat Chorwacji. Uważamy, że istnieje tysiąc powodów, dla których można się w niej zakochać. Chorwacja ma wszystko - począwszy od bogatej historii Bałkanów, poprzez nasłonecznione wybrzeża, przepiękną architekturę, liczne wyspy, aż do przepysznej kuchni i jednych z najlepszych win na planecie! Czy wiedzieliście o tym, że jeden z najpopularniejszych seriali HBO, "Gra o tron", był kręcony w Dubrowniku, na chorwackim wybrzeżu?

 

Wróćmy jednak do kilku faktów, które mogą was zainteresować w kwestii promocji produktów. Jeśli chodzi o korzystanie z internetu w Chorwacji, ankiety przeprowadzone przez nas w 2016 r. wykazały, że z ogólnej liczby 4.225.001 mieszkańców aż 74,2% korzysta z internetu, czyli ni mniej ni więcej - 3.133.485 Chorwatów.

 

Jeśli zaś chodzi o zakupy w sieci to 1,7 milionów Chorwatów kupuje przez internet, przy czym przeciętny online paragon wynosi 185 euro. Tak jak w większości krajów, i w tym regionie jednym z najpopularniejszych rozliczeń jest COD, tak więc nie popełnicie błędu, jeżeli do promocji wybierzecie jeden z naszych popularnych programów COD.

 

Więcej informacji na temat Chorwacji (traffic, Browser, OS, Social media share) można znaleźć w badaniach, które przeprowadziliśmy dla tego regionu.

 

banner-croatia.jpg

 

Jak zawsze, zapraszamy do komentowania i opisywania waszych doświadczeń związanych z tymi krajami.

 

Nie wahajcie się do nas dołączyć i zostać jednymi z wiodących promotorów programów, które oferujemy w tych krajach!

 

Wasz zespół Zetaniche!

 #23
wlad

wlad

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 26 postów

W zasadzie w każdej dziedzinie i branży można znaleźć programy partnerskie. To ile się zarobi zależy od ruchu, ale też od innych czynników jak czasu spędzonego na stronie czy konwersacji. Sieć afiliacyjna MyLead udostępnia aktualnie kilkaset programów partnerskich.

Mają dosyć intuicyjny panel klienta, możliwość ustalania stawek prowizji, narzędzia dla webmasterów (content locker czy video locker - wykorzystywać reklamy kontekstowe) itd.

Na https://mylead.pl/ można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.Bot Name

Bot Name
 • Advert

#24
goodtime

goodtime

  Nowicjusz

 • Użytkownik
 • 3 postów
NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty, ale i sam program.

http://nplink.net/roDGcZQF

Otrzymasz na stałe aż 10% prowizji od sprzedaży każdego poleconego partnera, który dołączy do NutriProfits.

http://nplink.net/roDGcZQF
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych