Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Wziąć Się Za Pierwszy Biznes?

biznes franczyza umowa sklep kosmetyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

adriana183

adriana183

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Cześć wszystkim  :eusa_hand:
Dostałam propozycję zajmowania się pewnym sklepem, franczyza wchodzi w grę.
Jak powinna wyglądać taka umowa, na co zwracać uwagę?
Kto taką umowę powinien sporządzić? 
Poradźcie proszę początkującej bizneswoman  :icon_rolleyes:

Użytkownik adriana183 edytował ten post 08 October 2016 - 10:02

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Donalda

Donalda

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Wiele zależy od miejsca i branży. Pamiętaj, na początku może być ciężko. Trzeba przetrwać ten najgorszy okres, potem będzie tylko lepiej. Warto przy tym korzystać z najnowszych rozwiązań jak https://wfirma.pl/ o możliwość zaoszczędzenia sporych kwot i spożytkowania ich np. na inwestycje i rozwój. 

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów

Na początek warto podjąć różnego rodzaju kroki w celu rozeznania rynku, na który zamierzamy wejść. Istotna jest przede wszystkim kompleksowa weryfikacja konkurencji. Może się bowiem okazać, że tak naprawdę nie mamy zbyt dużych szans powodzenia i na krótko po otwarciu firmy trzeba będzie ją zamknąć. Dlatego właśnie warto pomyśleć o analizie rynku - najlepiej z pomocą firmy badawcze. Podmiot taki powinien dysponować szerokim zapleczem badawczym, a także zespołem wykwalifikowanych analityków i statystyków. 

Zachęcam do spróbowania pracy jako tajemniczy klient. Świetnie stawki, ciekawe projekty, uczciwa firma z 12 letnim stażem na rynku. Polecam! 

tajemniczy-klient.com.pl

elabarbara

elabarbara

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Jeśli zdecydujesz się na własny biznes warto pomyśleć o księgowej mogę ci polecić biuro księgowe bo sama korzystam i ich usługi księgowe w Łodzi są na prawdę godne polecenia . http://www.kotarska-...wosc.pl/uslugi/ Zawsze na czas mam wszystko dopilnowane rozliczone. Nawet biuro oferuje swoją pomoc dla osób co dopiero otwierają swoją firmę uzyskasz pomoc przy zakładaniu firm i ich rejestracji,pomogą uzyskać zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US. Pełne kompleksowe usługi tylko u nich ja jestem zadowolona od początku współpracy z nimi.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Adamila021

Adamila021

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Franczyza to bardzo fajny pomysł na własną działalność, szczególnie dla osób, które nie mają dziesiątek, a czasem nawet setek tysięcy na koncie na inwestycje. Franczyzodawca bardzo pomaga na starcie, a z tego co słyszałam to http://rabat-detal.pl/ nawet później gwarantuje rozwój. Większość działań jest ułatwianych, takich jak zarządzanie, marketing, rozwiązania informatyczne, dostawcy itp. Wszystko praktycznie macie na tacy 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biznes, franczyza, umowa, sklep, kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych